1. ?.
  fenerbahçe taraftarının son talebidir. oynadıgı futbol, kurumsal kimligi, taraftar sayısı, sportif başarıları, maddi olanakları ülkemiz futbolunun çok üzerinde olan fenerbahçenin kendi dengi olmayan takımlar ile mücadele ederek her yıl şampiyon olmasının yarattıgı haksızlıga isyan eden taraftarın istegidir. centilmence mücadele ederek başarılı olan takımların ayakta alkışlandıgı ingilterede hakettigi saygıyı görecek olan fenerbahçe, federasyonu ve kıskanç ikizleri de rahatlatacaktır.
  3 -21 ... storyz
 2. 1.
  galatasaray taraftarlarının kesinlikle karşı çıkacağı öneridir.. fenerbahçe'nin olmadığı ligi ben neyleyim lan, arada pendik'e yenilecek, sonra bir sürpriz yapıp şampiyon olacak, sonra katıldığı şampiyonlar liginden "0" çekip ağızlarımıza sakız olacak.. sabah okula gittiğimizde bir gün önceki maçı arkadaşlarımıza anımsatıp "nasıl koyduk ama lan" diye takılamadıktan sonra neyleyim ben türkiye ligini, değil süper, ultra süper olsa almam arkadaş, göndermeyiz biz fenerbahçe'yi hiçbir yere, daha çok gülecez biz fenerli arkadaşlarımıza, ha zaman geliyor onlar da bize gülmüyor mu? gülüyor, belki de daha fazla; ama olsun işin tadı burda..
  ayrıca son bir not, şiddete futbolda hiç gerek yok, ben bir cimbom taraftarı olarak fenere yenildik mi de zevk alıyorum, ağdi arkadaşlarım o kadar zekice espriler buluyorlar ki, gül gül ölüyoruz resmen ve bir sonraki derbiyi iple çekiyoruz.. tabii bu ip bahçeli'nin meydanlardan attığı ip değil, alakası yok hatta, karışmasın konu..

  (bkz: her cimbomlu gizli fenerbahçe aşığıdır)
  10 -4 ... xiphoideus
 3. 2.
  her sene avrupada kötü sonuçlar alan fenerbahçenin, avrupa tecrübesi kazanması için ortaya atılan iddia.
  2 ... kajmer
 4. 3.
  bol gollü maçların olacağı garantidir:

  - yapma volkan!!! yapma volkan!!! ah volkan ah!!! maç bitti hala gol yiyoruz sevgili seyirciler. olacak iş değil.
  8 -2 ... deatly
 5. 4.
  bir fenerbahçeli olarak liverpool'u düşünüyorum, chelsea'yi düşünüyorum, arsenal'i manchester united'ı düşünüyorum.. Sonra duruyorum, "türkcell süper ligi iyi ya" diyorum kendi kendime. Rezil rüsvan olmanın anlamı yok.
  4 ... double cross
 6. 5.
  eger gerceklesirse fenerimin bir sure sallanacagi , coka varmaz 5-6 ay icinde 1. siraya cikmayi basaracagi lig olacaktir. ve evet ya.. sampiyon olarak tamamlar ligi.

  bir liverpool a baktim.. bir fenerime.. gozlerim doldu.
  2 -2 ... calemityceyn
 7. 6.
  bir galatasaraylı olarak,fenerbahçe'nin rakibi olacak liverpool'u düşünüyorum, chelsea'yi düşünüyorum, arsenal'i manchester united 'ı düşünüyorum.. Sonra duruyorum,'şaka gibi adam sende' diyorum ortalığa. gülme krizinden olmek ıstemıyorum.
  3 ... iktidarsiz jigolo
 8. 7.
  premier lig de maksimum 25 puanla küme düşmekle division 1 de ilk 10 a girmekle sonuçlanacak olaylar dizisi. şimdi hadi len diyecek arkadaşlar için fener in avrupa sınırlarında her sıradan takıma mağlup olabildiğini üstelik bunun istisna değil doğru olan bir genelleme olduğunu hatırlatmak isterim.
  (bkz: top volkanın kontrolünde direkten döndü)
  1 -2 ... africa
 9. 8.
  premier liginde değil de ingiltere birinci liginde oynayabilir.
  ... hebeley episode ii
 10. 9.
  (bkz: ciddiyse komik şakaysa hiç komik değil)
  3 -1 ... frost