1. 1.
  abi yıllardır bütün sosyal medyada Fenerbahçeye karşı öyle bir kıskançlık var ki konu Galatasaray ya da Beşiktaş olunca hiç tartışılmayan şey konu Fenerbahçe olunca didik didik ediliyor ve Fenerbahçeye nefret kusuluyor. Hem burada, hem o lanet olası ekşi dözlükte, hem twitterda. Neden abi, neden?
  10 -16 ... saryop
 2. 2.
  mobbing kelimesini yeni duymuş ve tam olarak cümle içinde kullanamayan kişinin hezeyanıdır.

  (bkz: mobbing)
  5 -3 ... petrauskas
 3. 3.
  mobbing değil torpildir o.
  7 -7 ... flat head
 4. 4.
  Mobbing psikolojik baskıdır, Fenerbahçeye karşı psikolojik baskı varcmı yok mu onu söyle sen:)
  1 -5 ... saryop
 5. 5.
  ya şu fenerlilerin kendilerini çok önemi görmesinden, 17’ye 1 edebiyatı yapmasından gına geldi mk ya.hangi kulübü 20 yıl boyunca aziz gibi bir adam yönetse o kulüp antipatik itici bir kulüp olur bu sizi kıskandıklarından değil yani, 4 senede 0 kupa alışınızı falan mı kıskanıyor insanlar.
  4 -6 ... penald
 6. 6.
  E şu anda ali koç var, yine en küçük bir olayda dalga geçiyorsunuz, bize baskı uygulıyorsunuz, yalan mı?
  4 -6 ... saryop
 7. 7.
  fenerbahçe oldum olası irite edici bir takımdır. es kaza galatasarayı farklı yendiler diye her yerde sakız gibi uzattıkça uzatıyorlar. nerde çirkef futbolcu varsa onu alıyorlar. hangi takım bir transfer yapmaya niyetlense hemen o takımın transfer edeceği kişiye talip oluyorlar.
  6 -6 ... autocadd0584
 8. 8.
  Aziz yildirim dan kalan mirastir fb ye.
  -2 ... otisabim
 9. 9.
  mobbing psikolojik baskıdır ancak herhangi bir iş yerinde uygulanan psikolojik baskıdır. küçük görme hakaret etme azarlama bakışlarıyla ezme akran zorbalığı gibi.. bünün fenerbahçe’yle alakasını çözebilmiş değilim.
  -2 ... hi im from trakya