1. 1.
  sayın aykut demiş ki ilk yarının sonuna kadar her maçta size prim var! kazanın parayı kapın.
  oyuncularda prim varsa bizde varız, parayı verin kazanalım demiş..
  şimdi de derbi mücadelesi için primler artmış : ) bak sen şu işe, koskoca fenerbahçe prime kalmış. primle şampiyon olmak istiyorlar ve primle kazanıyorlar.. helal olsun ne diyelim paracılar sizi.

  https://www.macadogru.com...3-milyon-tllik-derbi.html
  1 -8 ... ortadireksaban
 2. 2.
  Fener, tff Aziz’in komutlarına göre hareket etmese maç falan alamazdı da işte ülkede şikeyi bi gecede aklayıp 3 Temmuz sonrası fenerin gönlünü yapmak için süper finali getiren TFF varken 10. Hafta ligden kopması gereken fener şu an tepeye oynatılıyor.
  Başakşehir bilerek yenilmese bile şu an bitmişlerdi düşünün.
  2 -5 ... hakan yavas
 3. 3.
  diğer takım futbolcularının galibiyet aldıklarında bulgur, pirinç aldıklarını veya ödül olarak kurabiye verildiğini zanneden insanları şaşırtan gerçektir. tüm takımların futbolcuları dua almak için veya forma aşkına mı oynuyor lan. taliscaya feghuliye desenize "kazanınca bir bok vermeyecez" diye bakalım ne olacak *

  bir kesim hepten kimyasal madde kafasına girmiş. başakşehir "bilerek" yenilmese tabi fenerbahçe şu anda nerelerde olurdu kim bilir. adamları deli dürttü şampiyonluğa giderken "şu fenere yatalım sonra seri galibiyetler alırız nası olsa" demişler.
  10 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Bu kadar hakem varken prime ne gerek var.
  2 -2 ... haylaz sirin
 5. 5.
  her takım galibiyet sonrası prim alır tamam da bunlar biraz fazla kaçırıyor. takım demek ruh demek. ruh demekte takım demektir. milli takımda da böyle yapmadılar mı ?

  para yoksa oynamayız diyen tüm takımlar kahrola.
  ... ortadireksaban
 6. 6.
  gomis her gol için bir paket kömür alıyormuş.
  2 ... being a dwarf