1. 1.
    yanlış hesaplanmış şampiyonluktur. 2. mahmut genç fenerbahçelilerin kurucusudur. dolayısıyla 1810/1811 sezonu kupası da fenerin.

tabi lan deli misin.
    11 -23 ... masklavi
  2. 2.
    ağlamayana meme yok, beşiktaş'ın 2 şampiyonluğu verildiyse fenerin şampiyonlukları da verilecek. he 3 gün sonra verilir 3 ay sonra verilir 3 yıl sonra verilir ama verilir biz o şampiyonlukları alıcaz.
    12 -14 ... sivasli bey
  3. 3.
    biz 6-0 lık tarihi galibiyetimizi söylediğimizde ''bizdi 7-0 yindik sizi himdi yidi kişiyli'' diye savunmaya geçen ambitilerin kabullenemedikleri şampiyonluklardır. (gerçi o dönem tff bile kurulmamıştı ve maçlar mahalle maçı düzeyindeydi)

tff 1923'te kuruldu ama kupa sayılarımız 1959'dan sonra başlıyor. neden? çünkü fenerbahçe'nin 9 gs'nin ise sadece 1 şampiyonluğu var. bu cimbomlular, metin oktay'ın alın teri olan bir dönemin yok sayılmasına göz yumuyorlar. efsanelerinin alınterlerine hiç mi saygıları yok??

islam çupi der ki; ''fenerbahçe büyüklüğü ne kupa büyüklüüdür ne de şampiyonluk büüklüğüdür. onun büyüklüğü başka büyüklüktür, adı konamaz''

bizim derdimiz kupa değil, sarı lacivert renkli kutsal formayı şerefle taşıyan efsane futbolcularımızın alın terlerine olan saygımızdır. burada bir hak yenmesi sözkonusu ve biz er ya da geç hakkımız olanı

a - la - ca - ğız !
    14 -16 ... bir idealistin ta kendisi
  4. 4.
    sayılmayan helalin den şampiyonlukları dava açılacaktı ama ne oldu ne bitti hala bilinmiyor.
    ... saliokcu
  5. 5.
    Lefter le, turgay şeren le, baba hakkı ile övünüp onların oynadığı dönem şampiyonlarını saymamak ne demek amk.
    11 -3 ... frekans
  6. 6.
    şampiyonluklar hakkımız söke söke alırız. bugün değilse bile yarın alacağız. kaçışınız yok.
    3 -8 ... true
  7. 7.
    Gazoz kupalarıdır. Yıllardır bitmedi heriflerin zırlaması.
    12 -8 ... samgold
  8. 8.
    Profesyonel liglerin kurulmasından önce gerçekleşmiş şampiyonluklardır. Dolayısıyla 1959 sonrasına etki etmesi sadece Fenerbahçe’ ye sempatik görünmek için yapılabilir. Bu durumda masa başında şampiyonluk kazanmamış ve şike soruşturması geçirmemiş Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor’ un emekleri çöpe atılacaktır. Ben Galatasaray, Trabzonspor, bursaspor’ un yerinde olsam ligden çekilirim böyle haksız bir karar çıkarsa. Ülke futbolunun tamamen biteceğine de hiç değinmiyorum.

Edit: işine gelmeyenler de hep fenerbahçeli fanatikler oluyor. Aynı şeyi Galatasaray yapsa demediğinizi bırakmazdınız değil mi ?
    8 -7 ... jerry maguire fights
  9. 9.
    galatasaraylıların hebele hübele dediği olay.
    tek yapmanız gereken onlara usulca yaklaşıp "sizi nasıl 6-0 yendik ama, hehe" demektir. anında "ama biz de sizi 1911 yılında 7-0 yenmiştik" diye cevap veriyorlar, ben denedim. ta ii. abdülhamit dönemindeki maçı sayıyorsunuz da 1958 yılındaki lig kupası mı sayılmayacak?*
    7 -6 ... n dakota
  10. 10.
    fenerbahçe ancak eski şampiyonlukları onaylatarak 4. yıldızı takabilir.
    7 -5 ... prikonch