bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    10 alex eden bi futbolcuyu kıskanmamak mümkün müdür efenim sorarım sizlere? tabii ki kıskanıyoruz. şahsen ben şu anda odama 10 tane alex posteri astım anca avutuyorum kendimi.

(bkz: quaresma 10 alex eder/#8358910)

edit: başlık başıma kalmış.
    7 -5 ... frolico
  2. .
    José Mourinho nun bile adam edemediği, defalarca elde patlamış olan bir yıldızı Fenerbahçelilerin kıskandığını sanarak kendi kendini tatmin eden bjk taraftar modeli.*
    11 -10 ... jinali
  3. .
    aziz yıldırım öncülüğünde gerçekleşen olaydır. kısım kısım kıskanıyorlar efenim. yanık kokuları buraya kadar geliyor. aha aha.
    2 -5 ... elwic
  4. .
    bugüne kadar türkiye'ye gelen birçok yıldızın adresi fenerbahçe'dir. bu taraftar roberto carlos'u, pierre van hooijdonk'u, nicolas anelka'yı, alex de souza'yı, stephen appiah'ı hatta kısa sürede kalsa ariel ortega'yı seyretti. ve daha niceleri... o yüzden geçeceksin bunları ergen kardeşim.
    10 -7 ... levon
  5. .
    iyi transfere imrenmek ayıp değildir, tespit te doğrudur.

http://www.haber1903.com/haber-13932-antu-quaresma
    2 -4 ... saggosteripsolturnikeatanadam
  6. .
    Aslında beşiktaşın son 15 sene içersindeki tüm türkiye ve avrupa çapındaki başarılarını kıskanan taraftardır !
    2 ... subconscious
  7. .
    daha transferin ilk gününde stoch'u almış bir takımın taraftarının kıskanması gibi bir olay yoktur tabi.hele ki alex de souza'yı kadrosunda bulunduran bir takımın taraftarı...

(bkz: rakip çatlatıcam diye transfer yapmak)
    8 -4 ... 19memo07
  8. .
    ne haddimize?!

(bkz: quaresma 10 alex eder)
    5 -1 ... bleedingmoon
  9. .
    (bkz: bir ergenin isyanı)
    2 -2 ... dost sut
  10. .
    (bkz: olur böyle şeyler)
    ... terliklerimle gelsem sana