1. 2868.
  türkiye'de en çok nefret edilen takımdır. ve genellikle bütün rezillikler bu takımı bulur nedense ?

  bir febeli son dakikada kaçan şampiyonluk üzerine ; abi böyle şeyler hep bizi mi buluyor ya ?
  1 -5 ... borderline
 2. 2869.
  http://img65.imageshack.us/img65/4525/18aj2.jpg

  tesadüf eseri gördüğüm bu fotoğraf beni düşündürmüş, kısa süreli fener taraftarı olmaktan soğutmuştur.
  4 -2 ... fuckingwashing
 3. 2870.
  2014 dünya kupasını müzesine götürecek takım...
  -2 ... sabit kur
 4. 2871.
  (bkz: damat)

  nasıl mı? işte gelin, bi' tık ötenizde sadece.
  galatasaray ın pembe forması
  1 -3 ... istand4art
 5. 2872.
  paint ustalarını bünyesinde barındıran takım. (bkz: #8811796)
  1 -2 ... east for west
 6. 2873.
  feci hazımsızlık sebebi olan takım.
  (#8811815)
  1 -1 ... istand4art
 7. 2874.
  tam 3 tane gol kralı forvete sahip olan fakat buna rağmen şiddetle sağlam bir forvet transfer etmek zorunda olduğu açıkça görülen takımım.

  (bkz: Daniel Güiza)
  (bkz: semih şentürk)
  (bkz: gökhan ünal)

  *böyle bir duruma dünyanın hiçbir yerinde rastlayamazsınız emin olun!
  ... erdinaryus professor
 8. 2875.
  bu sene farklı bir tarih yazacagını düşündügüm takım. bu kadroyla ligde bir b.k yapamazlar iyi oynamadıklarından degil fazla s.klemediklerinden young boysu küçük gören yarın bir gün gaziantepi nasıl görür kim bilir. farklı tarihi ise şampiyonlar liginden çeyrek final oynayıp ligi 15. sırada bitirerek yapacaklardır.
  1 -1 ... rabbim yaz dedi
 9. 2876.
  2-2 mi 2-2 mi
  bu sefer 2-2

  sonunda bu da oldu... 2-2
  1 -1 ... barbossa
 10. 2877.
  hani ne kadar kopmak isteseniz de kopamadiginiz seyler vardir ya hayatinizda bu kimi zaman sevdiginiz olur, kimi zaman arkadasiniz, yeter artik buraya kadar demek istersiniz ama diyemezsiniz, o da sizin bir parcanizdir artik isteseniz de geride birakamazsiniz, iste fenerbahce de tam bunun karsiligidir benim icin. bugün bu satirlarimi yazma sebebim ise bambaska. konumuz "sevgili" fenerbahce sevmezler, bu arkadaslara toplumun heryerinde rastlayabilirsiniz, sözlükde, gazetelerde, tv lerde yani kisaca heryerde. bu "kardeslerimizin" ortak özellikleri bitmek bilmeyen fenerbahce sevgisizligi, nerede fenerbahce adi geciyor, icerik 3 asagi 5 yukari hep bu minvalde seyrediyor. eskiden ali sen derlerdi ömer cavusoglu derlerdi sebep olarak, onlar gitti simdi aziz yildirim, mahmut uslu ,onlarda sonra da saniyorum o anda kim varsa fenerbahce ile ilgili ortalarda o isimler neden olarak gösterilecek, yani isimler degil asil fenerbahce sevilmeyen, anliyacaginiz onlar sadece kamuflaj olarak kullaniliyor sadece, vur abaliya gitsin. hele öyleleri var ki bu kisilerdeki kin ayri bir yazi konusu olur. bunca yildir, kusa kusa bitiremediler. baska konular hakkinda konusunca gayet güzel kelam eden insanlar fenerbahceyi duyunca resmen boyut degistiriyorlar ne sagduyu kaliyor ne de empati, vur vurabildigin kadar. ondan sonra da bir de bu kisiler cikip diyorlar ki ama siz de körü körüne savunuyorsunuz, gercekleri görün artik, e güzel kardesim sizlere cevap yetistirmekten zaman bulabilirsek onu da yapmaya calisiyoruz. sevdicegimizi korumak, gözetmek, kurda kusa yem etmemek asli görevimiz su an icin onlar maalesef ikinci planda kalmak zorunda ve bu durumda fenerbahcemize epey bir zarar veriyor ne yazik ki.
  7 -1 ... yenibiryazar