1. 1.
  geçen sene trabzonspor ve galatasaray , bu sene de hakemler ve galatasaray ın uğrunda kendini parçaladığı eylem... (bkz: rigobert song kadro disi)
  2 -4 ... fth
 2. 2.
  galatasaray'ın mütemadiyen yaptığı eylemdir. galatasaray derken, şampiyonun belli olacağı haftalara girerken doğru düzgün oynamayan futbolcular*, sahaya yabancı madde atan taraftar(cık)lar, futbolcuların parasını ver(e)meyip küstüren yöneticiler sayılabilir.
  2 -1 ... redwinemania
 3. 0.
  karanlık lig maratonuna el feneri ile çıkan takımın şampiyon olması çok doğal olduğundan karşılaştığımız durum.
  2 -1 ... winston
 4. 1.
  eric gerets'in kadıköydeki derbi maçın kadrosunu aziz yıldırım'a danışarak yaptığı ve fenerbahçe gibi bütün sezonu elle ve penaltı golleriyle götürmüş bir takıma şampiyonluğu hediye etmesi durumudur..
  1 -3 ... tttddd
 5. 2.
  tamamen fenerbahçe' ye duyulan ve fenerbahçe' nin yarattığı haklı antipatiden doğan sözdür. kendi taraftarı dışında kimse fenerbahçe' nin şampiyonluğuna sevinmeyeceğinden, yoğun bir kederin başlangıcını ifade edendir. aziz yıldırım' ın kibirli tavrına karşı isyan niteliği taşıyandır.
  -2 ... legend of the stranger
 6. 3.
  fenerbahçe zorla şampiyon yapılacaktır,fenerbahçe puan kaybeder ertesi hafta bjk ile gs sözleşmiş gibi puan kaybeder.fenerbahçe bütün sezon iyi futbol oynamamasına rağmen diğer rakiplerinden daha az puan kaybetti ve liderliğini sürdürmektedir.haa suç onların mı tabi ki de değil suç asıl bizim kazmalarda,ulan hasan kabze nasıl sokamıyorsun o topu 10 metreden ya..*
  1 -1 ... shunketsu
 7. 4.
  (bkz: aziz baba) daha açıklayıcı olması için baba hatta ve hatta mario puzo
  -1 ... eppur si muove
 8. 5.
  yüzyıllık dostlarımızın, rakiplerimizin kaç maçtır galip gelemeyerek gerçekleştirmeye çalıştıkları eylem. avrupa dan elendik diye moral veriyorlar sağolsunlar.
  -3 ... fewzi1907
 9. 6.
  beceriksiz olunca insan fazla bir şey etki etmiyor.

  (bkz: bitmek bilmeyen kıskançlık) yakında vizyonda...
  1 -2 ... pink_floyd
 10. 7.
  bu yıl beşiktaş ile galatasarayın büyük bir sadakatle üstlendiği misyondur.
  (bkz: yemeyenin malını yerler)
  ... faithful lover