bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    şerefli bir galatasaray taraftarıdır. galatasaray'ı avrupa'da destekleyen en az bir fenerbahçe taraftarı olacaktır, o bunu bilsin.
    5 -2 ... bunu bilmeyenler var
  2. 2.
    Doğru olanı yapan kişidir.
    2 ... rosava
  3. 3.
    doğruyu yapan milliyetçi gslidir.
    ... klitorisinkadaryakinim
  4. 4.
    ben olmak isterdim. Ama ne kadar istesem de dilim söylese de gönlüm hissetmez.
    1 ... ferdici
  5. 5.
    benim gibi mantıklı bir insandır. edirneden dışarı çıktık mı renk ayrımı olmaz..
    2 -1 ... by myself but not alone
  6. 6.
    chelsea fenerbahçe maçında aurelio'nun kaçırdığı golde yalandan "hassiktir beeaaa" diyip maç sonunda alay eden galatasaraylıdır.

herkes kendine yeter. kimse kimseyi desteklemesin.
    1 -2 ... pisuvardaki adam
  7. 7.
    bazı ergenlerin "biz bürbürümüze yeterüükk .s.s.s" demesiyle desteğinden vazgeçmeyecek olan galatasaraylıdır. siz takdir edin diye değil, ülkemizin takımı diye destekliyoruz ergencanlar. uefa'yı kazandığımızda sevinçten birlikte ağladığımız fenerli kardeşlerimiz gibi biz de onları destekliyoruz. ayrımcı piçlerin gazıyla da yolumuzdan dönmeyiz. ayık olun!
    -1 ... by myself but not alone
  8. 8.
    bazi fenerli o.c lari gordukten sonra bunu dusundugum oluyor. ama yinede esege kizip sahibini sikmek te dogru degil.. her zaman destekleriz.
    3 -4 ... mataramasukoo
  9. 9.
    hiç bir zaman olmamış galatasaraylıdır. olmamıştır , olmayacaktır. lan , şunu gördüm lan şunu:
    "fener tel avivle maç yapsın , desteklerim lan tel avivi , fenere su yok!"
    ... leonhard
  10. 10.
    "x takımı yunan takımıyla maç yapsın yunan takımını desteklerim" diyen kişi can dır. başlıktaki hareketi yapan kişi bülocandır.
    1 -6 ... goztepeyakamozu