1. 5646.
    son 3 sezonda 60 transfere rağmen sıfır kupanın hesabını soramayan güruh.

aynı zamanda 'e poker moker bi şeyler diyordun hayırdır başkan biz neden max kruse'ye 7.5 milyon euro tazminat ödeyeceğiz?' bile diyemiyorlar.

başkanları her fırsatta dileniyor, yaptığı maddi hataların bedelini taraftara ödetiyor onlar da koşa koşa ne derse yapıyorlar.

sabah akşam a haber izleyen dayıdan farkınız yok.
    -4 ... paul sahilleri
  2. 5647.
    himmersaray taraftarını kudurtan, kompleks sahibi yapan adam gibi adamlardan oluşan taraftarlardır.

kendilerine laf edenlere şunu bırakıyorum.

https://galeri.uludagsozluk.com/r/2120836/+
    1 -3 ... aslolan fenerbahce dir
  3. 5648.
    Son 10 yılda efsane fakirleştiklerine yemin edebilirim ama ispatlayamam. Şike muhabbeti çıkmıştı. Haydi takımımıza sahip çıkıyoruz dediler feneryumlara koştular. Yandexlere hücum denildi, hücum ettiler. Kruse ol denildi, kruse oldular. Fenerol denildi, feneroldular. Zahavi ol dediler adam etkileşimin dibine vurdu. Şimdi de mesut ol deniyor. Sürekli adamların cebinden resource extraction var. Mesela galatasaray taraftarının bu kadar K*riz olduğunu sanmıyorum. Yardımı geç, Galatasaray kötü giderse tribünler bile dolmaz. Hiç “iyi günde kötü günde Hebele hübele” arabeski yapmayın. Futbol bizi eğlendirmek için var, biz bu sektörü ihya edelim diye değil. Sen ben 100’er lira atacağımıza bu milyoner futbolcular Alacaklarından 100’er bin euro feragat etsin. Senede milyonları götürüyorlar, Birkaç yüz bin onları fakir etmez ama yine de bu paralardan vaz geçerler mi? Direk fifaya giderler amk. Akıllı olun.
    3 -3 ... mb isimli cocugun anilari
  4. 5649.
    hayatlarında başakşehir ve bursaspor şampiyonluğu görmüştür.
    -1 ... c h e