1. 1.
  öncelikle kesinlikle bir kızla gitmemek gereklidir ki en başta bunu belirtmek konunun geri kalanı için önem arz etmektedir. zira, üç tane koca adamla bile neler yaşandığı görülünce bir kızla gitmenin ne demek olduğu daha iyi anlaşılacaktır.

  üç adet uzun boylu genç, fenerbahçeye kayık kiralayıp biraz deniz üzerinde güneşlenmek, dolanmak için gelirler. kayıkçı ile en afilli kayık için anlaşılır. kayıkçı kendi kayığına binerek istenilen ama açıkta demirlenmiş kayığı gidip getirecektir. kayığını bisiklet gibi kullanarak diğer kayığın yanına gelir ve hop ona atlayarak yine bisiklet gibi gelir. göze çok kolay gelmiştir. bu şekilde adalara bile gidileceği fikri ortaya atılır. hemen kayığa atlanır. fakat en önemli kısım atlanmaktadır. fenerbahçe sahilde iskeleden açığa çıkmak için aralarından geçilmesi gereken 1000 adet kayık vardır. bir kişi küreklere, bir kişi arka tarafa, bir kişi de ön tarafa geçmek sureti ile işkence başlamıştır. kürek çekilmeye başlanır. ilk karşılaşılan kayık öndeki şahıs tarafından elle itilerek kenara çekilir. manevra yaparken arkadan vurulan teknelere arkadaki şahıs tarafından itilir. altı kol emme basma tulumba gibi çalışmaktadır. labirent bitmemektedir, hatta dikey gidilemeyip kalabalığı yatay delmeye çalışınca çarpışan otolar gibi bir sahne oluşur. bir saat için anlaşılan kayık macerası iki saatte bitirilir, bitirilemez, kayıkçı gelir sizi aralardan çıkarır.

  çıkarılacak sonuç;
  1.en az üç kişi ile gidilmeli
  2.hepsi erkek olmalı
  3.kayıkçının cep telefon numarası alınmalı
  4.kayık kiralamaya gidilmemeli
  2 ... devedikeni
 2. 2.
  kiralanan kayıkların kaptanlığını büyük fenerbahce yıldızları roberto carlos, ronaldinho, ve thiery henry 'nin yaptığı büyük fantezidir.
  ... martyns