1. 1.
  normal hali fenerbahçe'nin ziraat türkiye kupası maçlarına a2 takımıyla çıkma kararı olan ve 50 karakter sınırına takılan başlık.

  tüm hesaplarını lig şampiyonluğuna göre yapan fenerbahçe yönetimi böyle bir karar almış...

  http://skornet.net/2013/0...-kupasina-a2-ile-cikacak/
  ... jorge lois borges
 2. 2.
  106 yıllık bir camianın iki kulvarda da başarılı olabilecek bir takım kuramadığının göstergesi. yazıklar olsun sizin gibi yönetime be.
  2 -4 ... besmele besmerello
 3. 3.
  Çok önceden alınnış yerinde bir karardır.

  Yok efendim 2 kupaya katılacak kadrosu yokmuş, yok efendim tüm konsantrasyonunu lig şampiyonluğuna vermişmiş...

  Arkadaşım sporu takip etmiyorsan tek işin dalga geçmekse yazma sözlüğe, düşme komik duruma.

  Geçen seneki kupayı aldıktan hemen sonra alınmış bir karardır bu. Hatırlayanınız bile yoktur. Bu kupa bu formatta olduğu müddetçe büyük takımların sırtına kambur olmaktan başka işe yaramaz. Bu amaçla daha aylar öncesinde alınan bir kararın uygulamaya geçirilmesiyle, şimdi yeni alınmış korkakça bir karar olarak görenler bir zahmet daha taze yaraları olan 1-6 için gidip kafalarını kuma gömmeye devam etsin, sonra gelip konuşsunlar.
  ... musculus trapezius
 4. 4.
  aziz yıldırım'ın daha önce dile getirdiği, bu kupa yönetmeliği ve statüsü (Angarya olduğu gayet açık) ile gereksiz maçlar trafiğinin önüne geçilmesi anlamında alınmış karardır.
  %100 doğrudur.

  not:
  dünyanın bütün büyük liglerinde kupa statüleri genel olarak (istisnaları da var mutlaka) özellikle ilk turlar ve devamı için tek maçlı eleminasyon sistemine göre oynanır.
  burada amaç işin içine en üst lig takımları veya ikinci lig takımları girene kadar sürprizlere açık olmasını sağlamak. bizim statü grup maçlarıyla 2. ve 3. lig takımlarına en ufak bir sürpriz şansı da vermiyor zaten. olsa da çok istisna oluyor.
  ... bilgizayar faresi
 5. 5.
  Geçen sene Fenerbahçe'nin bu maçlar için futbolcularına maç başına ödediği paranın kazanılan ödülden çok daha fazla olduğu ve yol şu bu masraflarıyla kulüp açısından önemli bir gider kalemi oluşturduğu söylenmişti.

  Evet belki kupa parayla ölçülmez ama iki sene üst üste kazandık artık, kupanın eski cazibesi de yok, hatta prestiji düştükçe düşüyor...bu sene pas geçilebilir; ayrıca kupayı cazip hale getirmek için uğraşan Federasyon da daha mantıklı bir sistem bulabilir, zira sanki Galatasaray da önemsemiyor artık.
  ... asuregibisurat
 6. 6.
  bakarsınız a2 takımından ne yıldızlarımız çıkabilir kararıdır.
  a2 takımımız çok iyi sıra vitrine çıkarmakta kararıdır.
  ... atabaka