1. 1.
    kurallar ortada dün akşam tff de eğitimci olarak çalışan bir fenerliye sordum ve bana şunu söyledi;

hava şartları muhalefet etseydi, deprem, yangın vb, bir şey olsaydı, tribün çökseydi vb şeyler olsaydı maç yenıdien oynanırdı. ancak taraftar maçın oynanmasına tüm ikazlara rağmen engel oldu. Maç ev sahibi takımın hükmen yenilgisiyle sonuçlanmıştır, resmi açıklama hafta içi gelir zaten dedi.
    6 -6 ... sansyoklan
  2. 2.
    Hükmen yenilmesinin nedenini geçtim pepe çıkarken su atan fernandao bile kimin çirkef olduğunun kanıtıyken gelip beşiktaş'a hileci çirkef gibi ithamda bulunmaları...
    3 -2 ... alakasiz entry
  3. 3.
    maçın oynanmasını engellemeleridir. kaldığı yerden başlayacak sanan fenerliler var hala. oldu amk o dakikaya kadar doğru düzgün maç oynanmadı zaten sizin yüzünüzden giden dakikaların hesabını kim verecek? bir akıllı sizsiniz zaten amk 10 kişi oynadığımız maçta 3-0 koyduk geçtik işte kendi kerizliğinize yanın açık ve net.
    3 -3 ... public agent efsanesi
  4. 4.
    fenerlilerin biz nerede yanlış yaptık diyecekleri yerde, kalkıp beşiktaş ı suçlamaları, maçı kaldığı yerden biletli seyirciler ile izlemeyi talep etmeleri tam komedidir.
    -1 ... sansyoklan