1. 1.
  şaka gibi, sen koskoca fenerbahçesin ve boluspordan 6 gol yiyorsun.
  2 ... iplerini koparan kukla
 2. 2.
  fenerbahçe nin boluspor dan 6 gol yemesi
  1 ... jimmy tudeski
 3. 3.
  Benim anlamadığım Fenerbahçe niye bu kadar güçlü bir rakiple hazırlık maçı yapmış.
  5 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
 4. 4.
  skor bir yana dursun, altyapıdan maça çıkan adamların alayı fostu. tabii ki bu sadece fenerbahçe'nin değil, türk futbolunun da altyapısı olduğu için söylüyorum. yoksa dalga geçmek için değil. herhangi bir oyuncuya yıllık 3,5 milyon euro ödeme yapabilenler kendilerini büyük kulüp sanıyorlar işte.

  büyük kulüplerin altyapıları da büyük olmalı halbuki. maçın özeti veya skor üzerinden söylemiyorum bunları. maçı 90 dakika izlemiş birisi olarak söylüyorum. gelecekte oynaması için emek, para ve zaman harcanan adamların hepsinde, nasılsa ilerde bir kulübe kapak atarız rahatlığı seziliyor. milli takım arası olmuş, şimdi herkes bu maçı izler, adam gibi saldırayım diyen bir tane adam görmedim. yani eleştirdiğim yetenek değil, profesyonel davranış, profesyonel oyunculuk.

  bunların oluşmasını sağlayan da hocalar olacak tabii. 14-15 yaşına kadar böyle de yapılıyordur diye tahmin ediyorum ama çocuklar genç kategoriye geldikleri zaman bunların alayı tamam olduk biz havasına giriyorlar. yargılamak değil de gözlemim bu.

  artık futbol kariyerleri 18-19 gibi başlıyor dünyada. "zaman lazım zaman" diye diye kaç adamı bekledi bu ülke ve sonra norveçlere falan gönderdi bir bok çıkmayınca.

  velhasılı, profesyonel futbolun çoğu aslında saha dışında oynanan, mental bir doyumsuzlukla başarılı olabiliyor. yetenekle veya 5 maçta 5 gol atmakla bir yere kimse gelemedi, gelemeyecek.

  dağınık anlattım yorgunum evet.
  -1 ... lucien brusque
 5. 5.
  Fenerbahçe kalesinde biri var mıydı merak ettiğimdir.

  Aziz git Allah aşkına. Nolur git ya. Senin yüzünden saraçoğlunun yanından bile geçmiyorum artık.
  ... teyzesi defterdar olan adam
 6. 6.
  ahahaha ulan ya. nasıl bahtsız ve aynı zamanda bu kadar şanslı bir adam olabiliyorum idrak edemiyorum. mobilbahiste fenere handikap girecektim bizim yeğen üstüme kustu teleşlı şekilde oynadım boluya handikaplı girmişim. 200 lira çöpe gitti diye üzülmüşken maçı izlemememiştim bile. derken sosyal medya'da takılırken gördüm skoru bayaği billur geçilmiş. nasıl sevindim anlayamadım. gerçekten iyi kazandım. hemde çok kazandım üstünüze afiyet.
  1 ... a z a z i l