1. 1.
  Güldüren tiptir. Takımı 110 yılların emeği olan arazilerini devlete ucuza peşkeş çekmiş hükümeti yalayarak vergi borçlarını sildirmiştir. Bileklik işine girmiştir.

  Diğerleri yıllarca holosko + bir miktar lara diye yeni bir birim icat ettiler. Menemencilik falan. Şimdi de küçülmeye gideceğiz dediler zaten.

  Ulan sırf topuk yaylasını satsak kaparız o borcu. Ali koç kayıp vermek istemiyor kulübün malı mirası satılmamalı anlayışı var bence de öyle olmalı inşallah halledilir.

  Edit: tamam birazcık fazlaymış yav.
  5 -6 ... be happy yine yine yeniden
 2. 2.
  Haklılık payı olan tiptir. Galatasaray’ a çamur atıyorsunuz ama bizden çok borcunuz varmış panpa. Ne haber ? Kudurun !

  Edit: anca eksilersin zaten üç yıldızlı. Başka bir şeye de gücün yetmez. Kudurun !
  4 -6 ... old quiet stranger
 3. 3.
  3 büyükler batak.

  Bir tek fener batmıyor zaten.

  Herkes küçülecek.
  3 ... muhendis tarihci
 4. 4.
  haklı olan tiptir.

  623 milyon euro ne amk. tüm futbolcularınızı satsanız ederi 50 milyon euro etmez. bunların maaşları var rahat 100 milyon euro. lig ve kupayı da alamayacaksınız. şampiyonlar ligi de hayal oldu.

  seneye mali sebeplerle amatör kümede top koşturursunuz artık. ahauıahauha.
  4 -6 ... no god no master
 5. 5.
  Topuk yaylahahaha satsa ödermis borcu sie amk o yaylayi alan büyük bas çifligi kurar anca.
  5 -2 ... karton toplayan cocuk
 6. 6.
  mekelketin yarısı fenerli olsa 40 milyon. karıyı kıızı cocukları çık. 20 milyon. aralarında 150. şer lira toplasalar dert biter amk.
  1 -3 ... sebbaha kadar mokoko
 7. 7.
  Biz batacağını sanmıyoruz ki gerçekler ortada. Sövseniz de, ağlasanız da feda diye dalga geçtiğiniz beşiktaş’ın durumu en iyi şu an.
  1 -2 ... sicacikbikahve
 8. 8.
  sadece Fenerbahçe'nin sorunu değil, üç büyüklerin genel sorunudur. bugün Galatasaray bile basketbol takımına sponsor bulamaz ve sadece dört basketbolcuyla sezon hazırlıklarına başlayıp, kadro oluşturamazken; Beşiktaş, geçtiğimiz iki yılın şampiyonlar ligi gelirleri, oyuncu satışlarından gelen parayla bile ayakta durmakta zorlanıp, vida'nın satışından gelecek 13-15 m. Euro'nun yolunu gözlerken, bu kulüpler bugüne kadar, bu kadar kötü yönetilirken iyi ayakta kaldılar. tabii ayakta kalırken borçlanarak, kulüp mal varlıklarını bankalara teminat göstererek ayakta kaldılar.

  yapılması gereken şey küçülmeye gitmek. altyapıdan oyuncu çıkarıp satarak, iyi bir gözlem ekibiyle anlaşıp, henüz dikkat çekmeyen gelecek vaat eden genç topçuları bünyelerine katarak, bir nevi porto ya da ajax modeline dönmeleri gerekiyor. aksi takdirde önümüzdeki bir kaç yıl içinde önce Fenerbahçe, sonra da Galatasaray ve Beşiktaş, arap, rus ya da çinli milyarderlere satılmaktan kurtulamazlar.
  3 -2 ... 12 14 21 1
 9. 9.
  fenerbahçe nin batacağını sanarak sevinen tip bakınız başkanınız bile böyle söylüyor, vallahi bu Ali Koç size üst düzey bi başkan yavvv.
  2 -1 ... sicacikbikahve