1. ?.
  bir çok fenerbahçelinin ve spor severin gözünden kaçan iddia.
  nedir o iddia? bakın suçlamıyorum sadece bir iddia diyorum.

  bilindiği üzere 14 mayıs 2006 denizlispor fenerbahçe maçı'nda belirli aralıklarla sahaya konfetiler atıldı ve maç 16 dakika uzadı.
  bu maçın uzamasını kim ister?
  tabiki önce 14 mayıs 2006 gaziantepspor malatyaspor maçı'nın daha erken bitmesini isteyen kişi veya kişiler.
  bu maçlardan bir kaç gün önce malatyaspor'un en iyileri arasında bulunan 2 çek futbolcunun menajeri ve tercümanı olduğu iddia edilen kişi ne hikmetse denizliye gelir ve maç günü bu futbolcular oynatılmazlar.
  e malatyaspor'un yenileceği garanti altına alındıktan sonra geriye kalıyor bunu denizlispor'lu futbolculara nasıl anlatacaklarına.
  bunu ise maçı 16 dakika uzatarak uygun görmüş olacak heralde birileri.
  hazır malatyaspor yenilmiş ve düşmüşken denizlispor'lu futbolcular pek zorlamazlar ve fenerbahçe güle oynaya şampiyon olur diye düşünmüş olabilir birileri.
  enteresan olan bir diğer nokta ise şenez erzik'in maçın hakemi selçuk dereli'yi maçtan bir kaç gün önce arayıp başarılar dilemesi.*
  ilk başta yazdığım gibi bunlar sadece bir iddiadır.
  hepsi bir hikaye ve uydurmadan da ibaret olabilir.
  2 -3 ... karacahil
 2. ?.
  uzaktan yakından mantık kurgulaması olmayan alakadır. konfeti atılması böyle bir maçın 4-5 kere durdurulması o maçın temposunun düşmesi demektir. bu da mutlaka galip gelmesi gereken takım için bir handikaptır. bahane olarak görmüyorum, o zaman da görmüyordum bunu. şampiyon olacaksan çıkıp yeneceksin. hele üstünden bu kadar süre geçmiş bir maçla ilgili asla bir bulguya varılamaz. burası türkiye! olduysa da bulamaz kimse!
  1 ... gece lampulu
 3. 1.
  (bkz. başlık nick uyumu)
  3 -3 ... ever
 4. 2.
  gaziantep malatya maçının denizli'nin işine gelen şekilde bitmesini sağlamıştır. ancak plan tutmamış ve denizli son dakikaya kadar direnmiştir. appiah atsaydı o golü arkadaş.
  1 ... murattemur