1. 1.
  6 macta 0 puan alarak fc kösice ile birlikte en başarısız takım ünvanını paylasmıstır.
  4 -5 ... esteban
 2. 2.
  milanın lig boyunca attığı gollerin yaklaşık 29%unu yemiştir.afiyet olsundur.
  7 ... alen markaryan
 3. 3.
  (bkz: 2007 sampiyonlar ligi sampiyonu fenerbahce)
  1 -2 ... arjen robben
 4. 4.
  galatasarayın bu kupayı 7 kere müzesine götürdüğü (?) düşünüldüğünde solda sıfır kalan başarılardır..

  (bkz: galatasarayın sensible da fenerbahçeyi yenmesi)
  1 -3 ... free your mind
 5. 5.
  başarı olarak dile getirebileceğimiz bir şey yoktur. sadece arkası gelmemiş güzel futbol ve birkaç galibiyet almıştır fenerbahçe. üst üste 3. kez katılacaktır bu sezon. evet sıfır çekmiştir fenerbahçe şampiyonlar liginde. ama yamulmuyorsam galatasaray'ın da gol atamadan ya da 1 golle elendiği olmuştu. her neyse geçmişi deşersek bir sonuca ulaşamayız zaten ama küçük bir örnek verelim geçmişten. galatasaray 4 sezon üstüste şampiyon olduğu senelerde 4 kez üst üste şampiyonlar ligine katıldığında ancak dördüncü seferde uefaya kalabildiğini görüyoruz. uefa alındıktan sonra çeyrek finale çıktılar saygı duyuyorum ama fenere bok atmadan önce dönüp bir kendilerine baksınlar.

  fenerbahçeye şöyle bir bakalım. 2 sezondur katılıyor fenerbahçe şampiyonlar ligine ve bu sezon da katılacak. ve tahminen biraz daha başarılı olunur ama bu başarının ne olacağını kimse bilemez. gruptan çıkmak bile başarıdır fenerbahçe için. her ne kadar takımım da olsa, dengesiz olduğunu bildiğim için ne ara ne yapacağını kestirmek mümkün değildir. bu sezon biri konyaspor(5-0) diğeri de galatasaray(4-0) maçlarında olmak üzere, öylesine inanılmaz bir oyun sergilemiştir ki fenerbahçe, o tempoya bırakın türkiye süper ligi takımlarını avrupa'nın en iyi savunması denilen milan savunması zor dayanır. fenerbahçe barcelona temposu ayarında bir tempoyla oynayıp rakiplerini sindirmiştir. eh milan da barcelona karşısında ıkınıp bu sefer başaramadığına göre doğru bir varsayım olabilir.

  bu arada fenerbahçe aldığı galibiyetleri de hiç fena takımlara karşı almamıştır. ve özellikle bu sezon milan, psv ve schalke karşısındaki ilk maçlarda ortaya konan futbol,gerçekten ümit vericiydi. devamı gelmedi zaten gelseydi bile lyon'la eşleşecekti fenerbahçe ve orda avrupa macerasını noktalardı. fenerbahçe yönetimi ve daum tecrübesiziz diyorlar. bi yere kadar doğru ama bir de villareal örneği var ki ilk kez katılıp yarı finale yükselerek bu işin tecrübeyle değil,yürekle olduğunu gösterdiler. tecrübeleri de olsa şu anda finalist olurlardı. fenerbahçe yüreğini koysun oynarken,tecrübe zamanla kazanılır. o zaman fenerbahçeden avrupa kupası bekleyebiliriz işte.
  4 -3 ... shyer
 6. 6.
  sözlük yazarına fenerbahce nin sampiyonlar ligi basarilari diye başlık açtırmak.
  3 -1 ... janjan
 7. 7.
  aslında boş olması gereken balıktır.
  4 -2 ... rrrangerrr
 8. 8.
  ve bu arada evet fenerbahçeli oyunculardan stephen appiah 2005 yılının en güzel golüne imza koymuştur şampiyonlar liginde.*
  1 -2 ... shyer
 9. 9.
  şevşenko'ya* gol kralı ünvanını kazandırmak.
  5 ... muru4xi
 10. 10.
  mahkemede hakim sormus
  -uluslararası kaçakçılıkla suçlanıyorsunuz. savunmanız?
  +ben fenerbahceliyim hakim bey uluslararası ne isim olabilir
  4 -1 ... tamagawa