bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  az önce gerçekleşmiş olay.
  4 -1 ... portakal
 2. 2.
  yüzüncü yılında taraftarlarına verdiği en büyük hediyedir.
  1 -2 ... sheloft
 3. 3.
  Çok normal durum... Bunu hep yapıyor fenerbahçe...*
  1 -4 ... barutyiyici
 4. 4.
  ağlayan bebeğe verilen memedir. nitekim son haftalarda fenerbahçe takımı yöneticilerinin, feryat ve haykırışlarından eser kalmamıştır. işler iyi gidince hakemler de iyi olmuştur. çok değil dün akşama dönecek olursak * ; umut bulut'un iki gollük pozisyonu ofsayt diye kesilmiş ve bariz gol şansı olan rakibini düşüren ümit özat'a kırmızı kart çıkamamıştır. bunların hepsi ilk yarı yaşanmıştır. ama yine de bunlar bahane değildir fenerbahçe şampiyon olmuştur ve tebrik edilesidir. ama en azından iki dakika delikanlı olunasıdır.
  5 -2 ... fowler
 5. 5.
  polemik oluşturma potansiyeli yüksek konudur. ağlayan bebeğe mama denir*, maçta olan bitenden bahsedilir, iki dakika delikanlı ol denir ve polemik oluşur...
  -2 ... barutyiyici
 6. 6.
  fenerbahçenin 100. yılında şampiyon olmayı başarmış avrupadaki 13 kulup arasına girmesine vesile olmuş şampiyonluktur.
  diğer kulupler şunlardır;Celtic, Porto, Sparta Prag, Kopenhag, Göteborg, Juventus, Barcelona, Milan, Bayern Münih, Lazio, Beşiktaş, Chelsea ve Fenerbahçe.
  1 -1 ... maribaturu
 7. 7.
  'fenerbahçe ağlayarak şampiyon oldu kardeşim' 'fener diğer takımlara teşvik primi verdi' ayaklarını geçelim arkadaşlar... kutlayalım... adamlar oynadı kazandı... şimdi de sevinmek eğlenmek en büyük hakları... tebrikler tekrar...
  2 ... phyxius
 8. 8.
  bir fenerli olarak hakkım olarak görülen sevinmeyi kullanmadığım şampiyonluktur. ben mutlu değilim. niye mi?

  bi bakalım: golcü diye alınan 2 tane adam var kezman ve deivid ne işe yaradı bunlar. toplam 15 gol attılar. gol başına 1 milyon dolar. yaklaşık. ha kezman oynadı attığı goller şampiyonluk yolunda bize çok puan kazandırdı. sezarın hakkı sezara ama niye ısrarla deivid denilen arkadaş orda tutuldu anlamadım. hani oynadığı mevki lefterin, selçuk yulanın, aykut kocamanın, anelkanın oldu. kimler oynamış bir baksın. 3ü milli takımın adını o dönemler duyurmuş ve türk tarihine geçmiş 1i de tartışılmaz bir marka olmuş. ha oynamış mıdır o marka? büyük maçlar denilen o şampiyonlar ligi ve derbi maçlarında çatır çatır oynamıştır efendim. oynamadı dicek adama maç kasetlerimle gelicem.

  sora efendim appiah gibi bir adam bu sene nasıl verimli kullanılamaz. bakıyoruz adamın bu seneye kadar oynadıklarına kariyeri boyunca bu adam orta sahada damızlık dana gibi verim vermedi mi? * hatta ve hatta bi ara daum döneminde 3lü orta sahaya geçilmişti de aman yerebbi demiştik böyle orta sahaya can kurban.

  hadi hepsini geçtim o kadar para niçin harcandı? 100. yılda şampiyon olmak için mi? yahu bırakın biz o kadar para harcamadan da deividi luganoyu ya da eduyu bulabilrdik. hem de türk. daha rahat şampiyon olurduk. 9 beraberlik 49 mağlubiyet 99 puan kaybıyla diyil.

  sevinmiyorum arkadaşım. avupada başarı diye hayal satmasından bıktım. 2003ten beri bu günü bekliyordum ben. imrenmiştim beşiktaş şampiyon olduğunda. kim bilir biz nasıl olacaz diye, ama küstürdünüz, bıktırdınız.
  5 ... s o t
 9. 9.
  islam cupi'nin deyisi ile "halkın cogunu mutlu eder, enflasyon , issizlik gibi dertleri bir sureligine de olsa unutturur, sanki o siralar turkiye'de hersey yolundadir".
  1 -2 ... atgmuls
 10. 10.
  Tüm fenerlileri sevincene boğacak olaydır.
  ... hexenkessel