1. 1.
  ülkesinde şike yaptığı için juventus lig den düşürülüp aldığı bir kaç şampiyonluk elinden alınmıştı. şimdi ise aynı durum fenerbahçe de ortaya çıktı. fenerbahçe ligden düşürülmezse juventusa çok feci ayıp olur. bir kaç kişi toplanır juventus adına tff ye dava açarız fenerbahçeyi düşürtürüz.

  o değilde;

  (bkz: juventusun sucu ne)
  5 -4 ... bozoklu bozoklu
 2. 2.
  juventus da çok ipliyordu zaten bu durumu.
  -1 ... whatever it takes
 3. 3.
  fener küme düşürülemez. iki gün sonra karışır ülke. tüm pkk-tgb-kesk-tkp vs uç sol örgütler fenerliler arasına karışır. olmadı fenerli gibi hükümet karşıtı taşkınlıklar yaparlar.

  işe siyaset sokmak uygun değil ama ergenekon örnek olarak cuk diye oturuyor buraya. italya da gladio* soruşturması 6(altı) yıl sürdü. 30 general, 30 gazeteci, 2 medya patronu ve 58 akıl hocası prof, hatta eski başbakan ile bakanlar hapsi boyladı. halk bizden daha az şey yaşadığı halde bunlar "melekti, biz şahidiz demedi,dedirtmedi."

  kısacası, önerim şu ki, herkesin işine gelmeyince yandaş kesildiği bu ülkede, ne teşvik primi ne rüşvet ne de darbe yasak olsun. dostlar alışverişte görsün misali sert ve önleyici yasalar da boşuna çıkarılmasın.
  ... yapici tahribat
 4. 4.
  fenerbahçe nin şike yaptığı kesinleşirse kesinlikle düşürülmelidir.
  O zaman düşürülmezse ayıp olur işte.
  2 -1 ... tuco