1. 1.
  Fb'de 35 yıl yöneticilik yapmış Semih bayülken sözüdür. 35 yıl içinde ne hakemler maçlar ayarladım sözü ile meşhur olmuştur. Şimdi kaynakları vereceğim. Fenerbahçe, 50 yıl öncede masa oyunları ustasıymış yani.

  Turgay demirin, fb yöneticisi Semih bayülken ile yaptığı röportaj.

  --spoiler--
  ÇOK HAKEM SATIN ALDIM!'
  Hayatımdaki ilk röportajımı, Fenerbahçe'nin tek patronu kabul edilen rahmetli Semih Bayülken'le yapmıştım. Çakıl Gazinosu'ndaki bir şampiyonluk kutlaması sonrası konuşmuştuk. O röportajın manşeti şöyleydi; Çok hakem satın aldım! Bilmem anlatabildim mi!? O dönemde de kimsenin kılı kıpırdamamıştı. Fenerbahçe şampiyonluk kutlamaya devam etmişti. Ancak yıllardır birilerinin korkması, kulağının üstüne yatması bugün yaşanan rezalet karşısında yine susulması için bir mazeret değildir.
  Nitekim artık susmayan bir Türkiye vardır. Neden? Çünkü gerekli yasal düzenlemeler yapmış ve devlet gücü harekete geçmiştir. Devlet gücünü yanında bulan federasyonun da harekete geçmesi normaldir.
  --spoiler--
  4 -3 ... cimbomlu yazar
 2. 2.
  Fotoğraf eklemeyi unutmuşum. Dönemin gazete manşetleri. Semih bayülken şike itirafı şeklinde.
  fenerbahçe için çok hakem satın aldım
  2 ... cimbomlu yazar
 3. 3.
  Bu sözü söyleyen fb yöneticisi şu an yaşamamaktadır. Fenerbahçe genleri.
  5 -1 ... cimbomlu yazar
 4. 4.
  Üç büyükler başta olmak üzere bir kulübün yaptığını diğerlerinin yapmadığına inanmak için ağır saf olmak lazım heralde.
  -2 ... dinsiz kitapsiz kafir
 5. 5.
  hakem satın aldılar,hakem odalarını bastılar daha neler neler sağır sultan bile duydu bunların çevirdiği dümenleri.ama bunca şeye rağmen hala şampiyonluk ve kupa sayısında gs’ın gerisinde olmak hahahasiktir.
  2 ... penald