1. 1.
  4 nisan tarihinde baslanan kampanyadir.

  • Projeye ilk aşamada 37 ilde binlerce gönüllü sahada destek verecek.
  • En düşük bağış bedeli 1 TL olarak belirlendi.
  • Kampanya için 1 milyar TL ve 1 yıl süre için izin alındı. Hem gerçek kişiler hem de kurumlar kampanyaya "bağış", "sponsorluk" ve "reklam" şeklinde katılabilecek.
  • Kampanya için 1 yıl süre alındı. 31 Mayıs'a kadar 500 milyon TL, bir yıl içinde de 1 milyar TL toplanması hedefleniyor.
  • Elden para toplanmayacak. Kimse telefonla aranmayacak.

  sezon devam ederken yeni sezon icin takima arti yönde etki edecek futbolcular izlenir ve sezon sonunda menejerlerine ve varsa klübüne anlasilan bedeller ödenerek ilgili futbolcu Transfer edilir. isin birde teknik direktör boyutu var. buraya Kadar hersey güzel ama sonrasi... sezon icinde isler umdugu gibi gitmezse önce teknik Patrona tazminati ödenerek yollari ayirirlar. sonra futbolculara sira gelir önce bol sifirli sözlemeler hazirlanir ve aracilara da o sekil bir ödeme yapilir ama takimdan yollanirken onlarada kallavi bir ödeme yapilir. mac basi, puan basi bonuslar söylemiyorum bile..

  bunlarin hepsi yöneticilerin basari veya basarisizligi iken, mac izleyebilmek icin önce bilet Alan sonra stadyuma ulasmak icin ulasim bedeli ödeyen ve bu esnada sosyal ihtiyaclari icinde (yeme icme vs) para harcamak zorunda olan taraftardir. sezon basi yapilan lisansli ürün harcamalarina deginmedim bile... stadyuma gidemeyenler veya gitmeyi tercih etmeyenler ise evlerine yayinci kurulustan taahhütlü paketler edinir. ki bu paketleri alip kaziklanmayana pek rastlamadim.

  simdi isin finalinde yüksek maliyetlerle olusturulan takim iki pas yapmaktan aciz sekilde top oynasin. toptan cok hakemlerle ve rakiplerle ugrassin ve bizde futbol maci izledik diyelim öyle mi?

  siz yöneticiler taraflari manevi ve maddi olarak fazlasiyla sömürdünüz. kampanya adi altinda milyonlari alacaksiniz ama degisen hic birsey olmayacak sadece günü kurtaracaksiniz.

  ne cimbom ne Kartal ne de sari kanarya renklerin önemi yok ama sömürülen insanlarin fazlasiyla var!
  2 ... portatif
 2. 2.
  fb camiası hiç bunu beklemiyordu "koç" soyadını seçerken, eminim buna.
  ... lipsos
 3. 3.
  Arkadaş ilaç ismi gibi kampanya mı olur.
  2 ... kurtcebe noyan