1. 1.
  türkiyeden, azerbeycan, suriye, lübnan, iran (bazı yerler), suudi arabistan (bazı yerler) mali, sudan, gine ve kamerundan izleniyormuş.

  bunlarda seviniyorlar, avrupa bizi izliyor len mq, dünya bizi izliyo len mq. 1 milyar insan izliyo len mq diye. alın size dünya. ahah.

  dünyanın en büyük derbileri ispanya, ingiltere, italya ve arjantindedir. türkiyede ise beşiktaş başakşehir derbisidir. ağlayın.
  2 -11 ... ortadireksaban
 2. 2.
  gerçeklerin gün yüzüne çıktığı oranlar işte burada.
  1 -1 ... ortadireksaban
 3. 3.
  (bkz: siklenmeyince başlık canlandırmak)
  2 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 4. 4.
  fenerbahçe 6saray derbiciği izlenme oranı
  8 -3 ... jimmy tudeski
 5. 5.
  Aslı budur.

  fenerbahçe 6saray derbiciği izlenme oranı
  2 -5 ... forza besiktas
 6. 6.
  bu ve bunun gibi 12-13 beyin yaşı aralığındaki zavallıları kaale alıp cevap bile vermememiz gerekiyor aslında sözlük ahalisi.

  hem sözlüğün seviyesi düşüyor, hem de bunlar saha içerisinde ulaşamadıkları seviyeye bu tip çomarlıklarla algı oluşturup saha dışında ulaşma peşindeler.

  hep söylüyoruz ama bir kez daha hatırlatalım;

  *uefa kupasında minimum yarı final

  *şampiyonlar liginde minimum çeyrek final

  seviyelerini göremeyenler ve görenler olarak ikiye ayrılmış durumdayız. görenler olarak zirveyi malum iki takım paylaşıyor ve yarın bu iki takımın maçı var. söyleyeceklerim bu kadar.
  2 -2 ... mike ehrmantraut
 7. 7.
  bak, yine birisi gelmiş burada birbirini desteklercesine goygoy yapıyor. siz kimsiniz ? sizin tek başarınız olan fetö sayesinde yalvar yakar aldığınız uefa kupası mı ? yada şanstan baldan küçük takımlar sayesinde şl liginde çeyrek final oynamanız mı ? yazık. yıllardır bir terör örgütünün ardına sığınıp, şike yapa yapa büyüklük taslayanlara bak sen. yaa bunlar böyle işte. bunlar zavallı zavallı. görüyorsunuz ahali.

  bir de kalkmış diyor ki bunlara cevap bile verilmez de diyor. senin çapın ne ki zıpzıp. birbirinizin eteğini öpecek kadar düşmüşsünüz işte ama bakın biz tek başımıza tüm yüreğimizle buradayız.
  1 -2 ... ortadireksaban
 8. 8.
  Ahahaha kes lan renkli.
  Oley
  1 -1 ... hakan yavas
 9. 9.
  Küçük takımlarla çeyrek final oynadınız dediği takımlar, inter, o dönemin psv'si, iki ya da üç yıl üst üste uefa kupası ve birinde de süper kupa'yı alan sevilla. Chelsea ise o yıl şampiyonlar ligi şampiyonu oldu, 1 gol farkla yarı finali kaçırdık. Sizin gibi henüz ikinci turda toplam 8 gol görmedik kalemizde.
  1 -1 ... aslolan fenerbahce dir
 10. 10.
  şampiyonlar ligi gruplarından hiçbir zaman lider olarak çıkamamış ve karşılarında asla bayern münihi göremeyecek olanlar çıldırıp taa o zamanların takımlarının bok olduğu gerçeğini kabullenmeyip boş yapmasınlar.

  neden son 10 senedir yoksunuz ? gariban yazarlara soru cümlesidir.
  1 -1 ... ortadireksaban