1. 1.
  Yahu bunlara döşemediğimiz, ezmediğimiz, gururlarıyla oynamadığımız zaman yok. Herkes 6 - 0 diye konuşur, ama 4 atmışlığımız var, 3 atmışlığımız var, yabancılar bile gol oruçlarını bu takım üzerinde bozuyorlardı. Yahu resmen ekurimiz ama, her fırsatta döşememize izin veriyorlar. Anelka'nın show yaptığı, tarihi maç hahahaha.

  fenerbahçe 4 galatasaray 0
  3 -7 ... subjektifadam
 2. 2.
  Galatasaray ve sigma olomouc’ dan 7 yemişlerin övündüğü skor. Komik...
  1 -4 ... old quiet stranger
 3. 3.
  fenerbahçe’nin sezon sonunda denizli’de rezil olduğu, fenerlilerin ağlama krizleri geçirdiği ve galatasaray’ın yine 3 yıldızlılara küsküyü double soktuğu sezon oynanan maç.biz gs’yı hep yeniyoruz len mq. ahahha yen mq yen mayıs’ta küskünün büyüğünü yiyorsun zaten kasımlar senin olsun.
  4 -4 ... penald
 4. 4.
  Ahahahaha bu maçı unutamıyorum. Resmen aşağılayarak, dalga geçe geçe ezdik bu böcekleri.

  35 pas yapıp Anelka'nın tarihi golünü hangimiz unutabilir.. Ciddiye alsak 10 - 0 biterdi. 4 - 0 bile tatmin etmedi, o derece ezmiştik, aşağılamıştık yine ...neleşen Galatasaray'ı..
  6 -6 ... subjektifadam
 5. 5.
  fenerbahçe 4 galatasaray 0
  3 -2 ... be happy yine yine yeniden
 6. 6.
  Appiah, luciano, alex ve anelka ile golleri bulduk. Tuncay, alex ve anelka ile direkleri dövdük. 7-0'ın kıyısından döndük. Gerçi 7-0 yensek, bu sefer de 8-0 yendik 1890'da falan derlerdi.
  6 -5 ... aslolan fenerbahce dir
 7. 7.
  sezon sonu*
  fenerbahçe 4 galatasaray 0

  fenerbahçe 4 galatasaray 0
  5 -5 ... penald
 8. 8.
  galatasarayın fena eline verdiğimiz maç.
  1 -4 ... kagit helva
 9. 9.
  Bu maçta attığımız gol kadar, kaçırdığımız net gol de vardı. 3’ü direk, birisi de Nobre’nin kafasını Ferhat'ın Çizgiden çıkardığı pozisyon.
  Aslında Galatasaray fena başlamamıştı ilk yarıya. Fakat ne olduysa Fenerbahçe gol attıktan sonra bir haller oldu. Süper lig Ekibinden amatör branşa dönüştüler.

  Ayrıca;
  (bkz: Cüneyt Çakır)
  2 ... odysseus
 10. 10.
  fanatik galatasaraylı, galatasaraylılığından daha fanatik düzeyde anti fenerli olan bir arkadaşımın maç sonrası sözleri aklımdan çıkmaz;

  ulan bize o kadar çok koydunuz şimdiye kadar, ama hiçbirisi bu kadar acıtmamıştı lan. oğlum sana yemin ederim 6-0 'lık maçta bu kadar üzülmemiştim, 2-0 dı skor ama hala çatır çatır top oynuyorduk. bugün... 4-0 bitti ama 10 tane de kaçırdı fener, ben böyle rezil olmadım hayatımda. bir daha da fener şöyle fener böyle diye dalga geçmeye çalışırsam da ağzımı siksinler.

  gerçi 2-3 gün sonra yine başlamıştı hemen fener şöyle fener böyle diye. ama benim açımdan yukarıdaki sözleri duymak yetti, çünkü en fanatiğiniz bile rezil olduğunu düşündüğüne göre, burada inkâr etmeniz yahut büyük takım falan diye zırvalamanız ne kadar ezik olduğunuzu gösteriyor.

  biriniz de çıksın delikanlı gibi çatır çatır siktiniz bizi desin.
  3 -4 ... alfisti