1. 1.
    fenerbahçe takımının şampiyonlar ligi'ne katılması halinde olabileceklerdir.

tahminen milattan önceki katılımlarındaki gibi 0 çekip evlerine dönerler açık ve net.
    4 -2 ... public agent efsanesi
  2. 2.
    şu halde öyle bir olasılığa karşı devlet gereken önlemi almalıdır.
    türkiye hassas bir konumda.

batıya karşı dünyanın takip ettiği cl de daha fazla rezil olmak politik olarak da küçümsenmeyi getirir, risklidir.
    şu an pek tehlike yok, önünde 3 takım var, ama yakın takip edilmelidir.
    4 -4 ... kilise sarapcisi
  3. 3.
    iki maçın toplamında ya da tek maçta 8 gol yemez mesela.
    3 -4 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 4.
    6 maçta ortalama 25 30 gol yiyip götun götun istanbula anasınin ligine geri döner.
    1 -3 ... diablo1987
  5. 5.
    Kesin ordan da ağlayarak geri dönerler. Ağlamak Yapmadıkları şey değil.
    ... bibulutolsak
  6. 6.
    Bir galatasarayli olarak merakla izlerim. Aykut'la olmaz ama onu soyleyeyim. Malesef su anda Besiktas disinda hic bir takim sampiyonlar liginde basarili olabilecek gibi durmuyor. Ben bile ozluyorum fenerin catir catir top oynadigi, david'in chelsea'ya attigi golu. Zico'lu atak futbolunu. Su an sampiyonlar ligine gruplara kalan hic bir takima karsi fenerbahce'yi ya da galatasarayi "favori" gosteremiyorum. Guvenmiyorum oynadiklari futbola. Hayir bir de bu takimlar oyle mahalle takimlari da degil. Hayvan gibi paralarin harcandigi, basari icin cabalayan 100 yildan fazla tarihi olan klupler. Nasil bu kadar beceriksiz oluyoruz anlamiyorum.

Normalde olmasi gereken nedir, her sene gidersin sampiyonlar ligine. Stabil bir performans gosterirsin, 7-8 puan minimum alacak bir basari elde edersin. Zamanla guclenirsin. Bizim takimlarimiz bir sene sampiyonluga oynuyorlar, ertesi sene ligi orta siralarda bitirecek performans gosteriyorlar. Neden bu kadar kazmayiz anlamiyorum.

Burada tutup da, siz ondan 7 yediniz, size 6 attik; siz X takimina elendiniz, size nasil 8 sapladilar vs gibi birbirimizle tasak gecip egleniyoruz da; asil gercegi gozden kaciriyoruz. Boktan ligimizde boktan 3 tane takimimizin hangisinin daha boktan oldugunu tartismaktan baska bir bok yapmiyoruz aslinda. Takim makim farketmez, bir tanesi ciksin catir catir oynasin da gurur duyalim amk.

Kendi takiminin basarilari ile ovunemeyen bebelerin, diger takimlarin basarisizliklari ile dalga gecmeye calismasindan daha ezik ne olabilir bilmiyorum.
    4 -2 ... 81tw15e