bugün

fenerbahçeyle özdeşleşmiş ve tamamen balık üzerine kurulu gollerdir.

genellikle semihin kıçına çarpar top. ya da alex boş kaleye yuvarlayarak 90. dakikadan sonra o tek golü atar.

fenerbahçe son dakikada gol atamayınca harbiden değişik oliyir ya alışamamış bünyem şaşırdık.
kesinlikle ve kesinlikle olağan dışıdır. bu kadar da olmaz ama kaç haftadır fenerin son dakika golleriyle küfür ediyoruz. ondan sonra yok efendim biz şikeci değiliz. yav he he değilsiniz bu son dakika golleri zaten küresel ısınmadan dolayı oluyo hep.
edit:fenevliler eksilemiş.
(#22026442) normaldir. biz galatasaray olarak denizlispor faciasının olduğu yıl ümit karan larla falan 90+5 lerde en az 10 maç kazanmıştık çok iyi hatırlarım. ki ümit in en güzel 2-3 golünü 90+ larda attığı da bi gerçek.
antalya'dan bir koyuyor uludağ sözlükten görebiliyoruz.
galatsaray'ın 2009 sezonun kopyasıdır. asıl düşünülmesi gereken 3 kırmızı kart iki penaltı olan maç.
fenerasyon çalışıyor. 5 maç son dakika golleri ile kazanıldı. nice 3 temmuzlara tescilli şikeciler aldığınız her galibiyet şaibeli hiçbir galibiyete hakkımızla yendik diyemeyeceksiniz lekeli takımın sözde şerefli taraftarları.
(bkz: organize isler)
her sezon bileğinin hakkıyla* fenerbahçe'ye kadıköy'de domalan yavşakları ağlatan gollerdir.
(bkz: ağlama melis)
şeref onur haysiyetten yoksun bir çok eksikle maçlara çıkan şikebahçe son dakikalarda kazanmasını biliyor.
fenerbahçe'nin imanlı müslüman topçuları sayesinde attığı gollerdir.

nasıl koydu ama 90'da moussa!
inönü Stadı'ndaki son derbiyi ve olcay şahan'ı akla getirir.
Geçen hafta Fenerbahçe'ye domalmış kediciklerin haysiyet şeref laflarını bırakıp kendilerini teselli etmesi gerekir. Sizi son dakikaya kalmadan, maçın ortalarında domalttık, sonra da kanırttık.
artık evlad acısı gibi koyan gollerdir.
mücadelenin göstergesidir.
not: beşiktaşlıyım.
bazen bir fotoğraf anlatır herşeyi.
görsel
kedicikleri sikerten goller. miyavvvvvvvv!
Hahahaha....
Fenerbahçeli değilim ancak demek ki adamlar istekli son dakikada bile atak yapabiliyorlar, oyundan kopmuyorlar. iyi oynar kötü oynar ondan bahsetmiyorum.
kedilerin aglamasina yol acan gollerdir, koyduk mu?
galatasaray atsaydı bu golleri adı istikrar,azim,kararlılık olurdu ama fenerbahçe atınca şike,bal,şans her şey deniyor.hayır bugün atamayan antalyaydı,diarraydı.attıran ise 3 kez sarsılmasına rağmen düşmeyen emenike.şans nerde lan göstersenize.bu arada fener gene zengin etti beni.paranın altında kaldım.dünde gs yatırdı beni ondan bu nefretim.
irdelenmesi gereken goller.
(bkz: doksanlar)
güncel Önemli Başlıklar