bugün

şiddetle desteklediğim kampanyadır... ya da dur desteklemiyorum... yoksa biz kimi yeneceğiz... kimi eleyeceğiz kampanyamsı salaklığıdır... *

(bkz: fenerbahçenin dayanılmaz ezikliği)
Aziz Yıldırım'ın istifa edip tekrar geri dönmesi gibi olacaksa hiç olmasındır.
fenerbahçe'nin bi tarafları sıkışınca yaptığı harekettir. Tuncay ya da Kezman okadar küfrü yiyeceğine adam gibi oynasaydı şimdi çekilmeyi değil galibiyeti konuşurduk. Bahane bulma eyleminden başka bi olay değildir.
-üühhühü senin gibi koca olmaz olsun. ben babamın ligine gidiyorum, hıh.
+sittir git.
bu durumla ilgili şarkımız kayahan'dan gelsin;

olur mu olur mu sensiz olur mu?
nasıl senden vazgeçerim..
olmayacak duaya amin demektir... kesinlikle saçmalıktır... fenerbahçesiz bir lig düşünemiyoruz...

(bkz: bursa kahvehane ve kıraathanler federasyonu)
(bkz: yapma hayrettin)
geçen sezon sonunda galatasarayın şampiyonluğunu hazmedemeyen aziz yıldırım da güya başkanlığı bırakmıştı, gülerler artık adama, ligden çekilmekmiş ha, hadi ordan.
kaçışı çare olarak düşünmek.. adamlarda haklı geçen sene şampiyonluk ve kupa gitti. bu sene de kupa az önce gitti; şampiyonlukta gitmek üzere.. adamlar bunu nasıl açıklarlar. çekilmek onlara mantıklı gelebilir, ama fenerli taraftarlar bu aldatmacalara kanmasın.
gündem degistirmek icin iyi bir fikirdir. ama gercekten böyle birsey olsa, agiz tadiyla saibesiz mac izleriz...

edit: ama bence bundan sonraki senelerde türkiye kupasindan cekilseler daha iyi olacak. bosu bosuna ter döküyor zavallilar...
bunu diyen bunu da söylemişti;

(bkz: ilk penaltı taça atılsın)
(bkz: selametle)
coitus interreptus'un (geri çekilme)doğum kontrol yöntemleri arasında en güvenilmezi olduğundan hareketle güvenilmeyecek bir taleptir.
(bkz: atma recep din kardeşiyiz)
ligin bütün tadını tuzunu eğlencesini bir lunapark nebileyim bir sirk havasını komple kaçıracak harekettir.Ya da 100.senesinde şampiyon olamama,aleme madara olma kaygısıyla yapılmış bir tavırdır,bir edadır nazlı bir ceylanın edaları gibi adeta. *
(bkz: gittigidiyor com)
(bkz: bacım bi geri çekil hele)
m.u: abi napcaz ya ceyrek asır oldu alamıyoz su kupayı bi yol goster baskan
a.z:du olum ben yarın istifa ederim sora geri donerim cekeriz bi ayar meraklanma sen
M.u: abi bu sefer yemezler baska bisi yapmak lazım
a.z: bingo!!! buldum olum ligden cekiliyoruz!!!
m.u: serrefsizim aklıma gelmisti....
26 nisan 2007 fenerbahce besiktas macinda tsunami gibi büyük bir felakete uğradıklarından ötürü, sonrasında oluşan gelgit tarzında bir durumdur. endişenilmemesi gerekmektedir, kuzu kuzu lige devam ederler..
(bkz: havuzdan çekilelim)
(bkz: ligden çekilelim)
(bkz: ilk penaltı taça atılsın)
(bkz: aziz yıldırımın istifa kandırmacası)
(bkz: fenerbahçenin kolpada sınır tanımaması)
(bkz: ağlayarak ilgi çekmeye çalışmak)
(bkz: sümüklü)
sözlükte fenerlileden başka herkesin entry yazdığı başlık. sanırım eziklik duygularından kaynaklanan bir şey bu.şiddetle tavsiye ederim (bkz: centilmenlik)
birilerini boşuna umutlandırmış uydurma.
1960'da fenerbahçe basketbol takımının yaptığı eylem.

--spoiler--
http://www.fenerbasket.co...id=1152998761&ucat=10
--spoiler--
(bkz: ha bir eksik ha bir fazla)
(bkz: biri bok biri kaka)
(bkz: aynı bokun laciverti)
türksel süperötesi ligin bütün takımlarıyla katılarak desteklemesi gereken durumdur. çekilsinler, ya da top oynuoz biz diye dolamasın zibidiler.
güncel Önemli Başlıklar