1. 128.
    34.5 milyon euro toplanmış. 231 küsur milyon TL falan yapıyor.

Denize karşı rakısını yudumlayan Kadıköy'lüye desen ki "abi bir ekmek parası" param yok kardeşim daha yeni forma alıp SMs attım der. Gerçi bunlarda para bitmez ama neyse.
    10 -1 ... oarabuara
  2. 129.
    34.5 milyon euro iyi para ama uefa için 65 milyon euro gerekiyor. ve mayıs ayının sonuna kadar olması gerekiyor. yüklenin renktaşlar. fenerol yaz 1907 ye yolla.

https://www.ntvspor.net/f...-5ce4d4f6237d8a159cbc416b
    2 -8 ... true
  3. 130.
    okuyup ta bi 20 tele ateşlemyen fenerli değildir.
    hakkaten o camiaya azcık sevgin varsa 2 paket sigara icmezsin ateşlersin bi 20 tele.

yok futbolcu ferrari alıyomuşta falanmış. lan oğlum o adam fenerde almasa, gidip başka takımda alacak. adamların yaptığı mesleğin fiyatı bu. maç seyredeceksen, takım tutup aidiyet duygusu yaşayacaksan, hırsını, egonu tatmin edeceksen, iyi vakit geçireceksen bunu kabul edeceksin. her şeyin bi fiyatı var. futbolcuların fiyatı da bu.

çok kasma bas bi 20 tele.
    1 -6 ... pilotmont 1
  4. 131.
    ben eminim ki bırak 60 milyonu 80 milyon falan toplanacaktır.
    toplarız di mi alibaba?
    toplarız.
    türkiye nin bütün büyük şirketleri fenerli ve o şirketler fenerlilerin. ne diyonuz oğlum siz.

ayrıca böyle bir kampanya düzenleme imkanı varsa, her sene yapar, büyük zengin taraftarımızdan destekleri alır messi yi bile getiririz. yeterki koşan, basan, mücadeleci bi takım kuralım.
    yani gelecek 10 senenin bütün kupalarını toplayacak imkanımız var.

hakatende artık toplamalıyız neden?
    biz neden fenerli olduk küçükkken çünkü o zaman fener başarıdan başarıya koşuyor ve herkesi ezip geçiyordu. en çok fenerin adını duyduk. o yüzden fenerli olduk.
    e artık yeni nesilleri fenerli yapma zamanı geldi.
    2 -3 ... pilotmont 1
  5. 132.
    bir fenerli olarak s.ktirol diyorum.
    5 -4 ... ben de geldim
  6. 133.
    Bi fenerli olsaydın demezdin ama neyse.. büyük küçük demeden, imkanlar el verdiğince desteklenmesi gereken kampanyadır...
    Fenerbahçe'nin geleceğine katkım olsun diyorsan, sende fener ol...

Farklı takım destekleyen arkadaşlarımı da desteğe çağırdım.. ve bazılarından destek aldım.. neyse ki güzel insanlarla dostluklar kurmuşum..
    1 -2 ... yalniz olmiycem dimi
  7. 134.
    sokaklarda bir sürü aç insan var. onlara üç kuruş para yardımı yapılmaz. ama milyonluk arabalara binen, her gece barlarda kadınlarla kızlarla vakit geçiren zengin kişilere para yardımı yapılır. kimse kusura bakmasın. bu kampanyanın adı "fener ol" değil "enayi ol" olması lazım. koskoca ali koç koskoca feneri dilenci haline getirdi. bunlara yardım yapan kişilerde gerçek ihtiyaç sahibi olanların kul haklarına giriyorlar. ne desek ne anlatsak boş. fenere o kadar para yardım edileceğine herkes ihtiyac sahibi bir ailenin karnını doyursa dünya bir kaç günlüğüne güzelleşir. hemde allah katında daha büyük sevaba girmiş olurlar.
    3 -4 ... autocadd0584
  8. 135.
    Ben sms yokuyla katıldım ama çekiliş için link falan gelmedi. Var mı bu konuda bilgisi olan?
    1 -1 ... simdiburnumuzayacakdyenpinokyo
  9. 136.
    Modern dilencilik. En az 100 tane arkadaşımı buraya bağış yapacağı sırada vazgeçirdim.

Bahtiyarım.
    3 -4 ... id est
  10. 138.
    dilencilik falan diyenler finansal fair play ne demek ondan habersizler.
    lan oğlum bak gene anlatıyrum.
    uefa fairplay kurallarına göre bir veya bir kaç kişi toplanıp takıma para veremiyor. 40-50 bin kişinin katılacağı toplumsal bir hareket olması halinde takıma para girmesine izin veriliyor.
    anlayın şunu artıkta başka takım taraftarı olduğunuzu saklayıp dilencilik demeyin.
    4 -1 ... pilotmont 1