bugün

Ayıptır söylemesi 34.5 milyon eurodur.

Kampanya'ya tam 1.7 milyon kişi katılmış. iyi günde değil dar günde belli oluyormuş taraftarlık. işte fenerbahçe büyüklüğü.

Ben de 440 tl ile destek oldum. Bizleri Kimi zaman başarılarıyla kah dünyanın en mutlu insanı yapan, kimi zaman da yaşattığı hayal kırıklıklarıyla milyonlqrca taraftarını uykusuz sabahlatan takımıma helal olsun diyorum.

inşallah 65 milyon euro'yu bulacağız. Büyük fenerbahçe spor kulübünün şahlanış adımına hep birlikte katılalım büyük fenerbahçe taraftarı!

Yiğit düştüğü yerden kalkacak elbet!
4.7 milyon euro'su slimani'nin 1 yıllık maaşı olan gelirdir.

Slimani gibi adama 4.7 milyon Euro ödensin diye bağış yapıyorlar Amk. Bu Fenerlileri silkelemek baya keyiflidir herhalde.
o paraya afrika'da aç olan insanlar bayram ederdi.
fakirden alıp zengine vermenin başka bir örneği var mı acaba dünya'da.
asgari ücret alıp yarısını ali koç ve ailesinin daha iyi yaşaması için bu kampanyaya yatıranların oluşturduğu gelirdir.
Bunu kınayanların yayıncı kurulusa milyarları ödediği gerçeğini değiştirmeyen durum.

Ulan bu ülkede fotbol için ölceksiniz nerdeyse. Şimdi fenerbahçe için toplanınca mı götünüze battı. Gidip o formalara 300-400 tl verirken gidip kombineler alıp digitüek baglayırken bosa masraf olmuyo africadaki cocuklar aklınıza gelmiyor dimi?
Fakirin zengine kendi eliyle isteğiyle verdiği paradır. Kısaca para yardımı yapan kerizleri göstermiştir.
Hele su afrikadaki ac cocuklar ve fakir fukaraya verin edebiyati yapanlara saglam kufur edecegim ama ramazandan sonra.

Ben hala bu parayi, zarara ugratanlardan alinmasi taraftariyim.

Tum kuluplerin de bir an oncs tuzuk degistirip, yonetimlerin yaptiklari islerden sorumlu olup, mahkeme yolunun acilmasi gerektigi dusuncesindeyim.
Afrikadaki aç çocukları düşününene kadar, yanıbaşında aç uyuyan komşunu düşün puşt.

Hiç mi çevrende darda kalmış yok? Muhtemelen Bir tane bile yetim doyurmamış, başını okşamamış, hal hatır sormamış yavşaklar burada duyarlı insan pozları atıyor. Fenerbahçe'nin kampanyasına kadar aklınız neredeydi?

Şimdiye kadar Çevremdeki ihtiyaç sahiplerine gücüm yettiği kadar yaptığım yardımı bir tek annem bilir. Kimseye lafını etmem. Etmemişimdir Ve emin olun fenerbahçe'nin kampanyasına katıldığım meblağdan kat kat fazla.

Cuma'ya gidenler her hutbe sonunda şu ayeti bilirler;

"Süphesiz ki allah, iyiliği, adaleti ve yakınlara bakmayı emreder..." yani yardıma önce çevrenden başla. Gücün yetiyorsa afrika'ya da edersin ki hiç sanmıyorum çünkü senin gibiler laf etmeyi sever yardım etmeyi değil.

Madem örnek olarak uzakları verdin. Benden sana soru; Afrika'daki zavallı çocuklar aç gezerken elindeki bilmem kaç milyonluk akıllı telefondan internette keyif sürmeye utanmıyor musun samimiyetsiz herif?
dilencilikte iyi para var diyorlar.
"keriz malı helaldir, güzel yenir" Sülün Osman.
Bu parayla insallah cami yapilir.
Yakında ali başkan otobana çıkıpta iş kovalarsa şaşırmam.
buraya ve diğer takımlara bu şekilde para veren ağır gerizekalıdır. ötesi yok. hayır bir de övünç kaynağı olarak bununla gurur duyuyorlar. embesil senin eline ne geçiyor? herkesin aç karnı doydu da fener gs bjk kaldı. yazık çok yazık.
(img:#1853066)
(img:#1853067)