bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dört yıılık lise hayatlarını adı akıl hastanesi olmayan ama işlevi akıl hastanesiyla aynı olan yerde geçiren gençlerdir.
  yazıktır, günahtır; tazecik beyinleri köreltilen kişilerdir. * (bkz: halil kale fen lisesi)
  1 ... hunlu
 2. 2.
  aslinda fen lisesinden ziyade kendi ki$ilikleri dolayisiyla magdur olan genclerdir. **fen lisesi bir nevi hayata ilk adimdir. aileden ayrilmak, zor sinavlar, sacma sapan kurallar, rekabet ama süper dostluklardir. hayata daha saglam adim atabilmektir. ohh süperim diye ukalalik yaptiginda tepetaklak her $eyin tersine döncegini ögrendigin yerdir.
  fen lisesinde okurken genclerin geneli kendilerini magdur olarak nitelendirseler de sonradan magdur olmadiklarini görürler. fen lisesine basladigim günü hayatimin en kötü günlerinden biri zannediyordum, meger mezun oldugum gün daha kötüymü$. ** * (bkz: halil kale fen lisesi)
  1 ... sylviaplathh
 3. 3.
  hiccup:acıların eski yazar yeni çaylağı ve fen lisesi mağduresi.
  ... misskin
 4. 4.
  an itibariyle kim milyoner olmak ister de yarışamayan yarışmacı bu gençlere örnek teşkil etmektedir.
  öss'de derece yapmış, lakin sosyal hayatta aynı başarıyı yakalayamamış olan bu kişiler, cevabı altın bilezik olan başlangıç sorusunda joker hakkını kullanmış, dahası tavla oynadığını iddia ettiği halde pul sayısı hakkında fikir yürütememiştir.
  1 ... uzunnickinkisasi
 5. 5.
  okullar arası müsabakalarda, maç çıkışında meslek lisesinin alaycı bakışları arasında öğretmen gözetiminde geri dönmektir.

  Küfürlü tezahürat yapamamaktır.
  Ama yaratıcılığını konuşturak (bkz: çıldır çıldır çıldırmayan şşşht) *
  ... katmir