1. 1.
  bir yeni akit saçmalığı...
  fen bilgisi kitapları dinsizlik aşılıyor

  akit saçmalığı şöyle;

  --spoiler--
  Fen Bilgisi ders kitaplarının tamamında, öğrencilerin ateizme yönlendirildiği ortaya çıktı. Tüm kainatı eşsiz bir ilimle var eden Yüce Allah’ın görmezden gelindiği Fen kitaplarında, Allah’ın üstün yaratma sanatının “doğanın sürprizi” şeklinde yorumlandığı tespit edildi.
  --spoiler--

  bu şerefsizlerin sitesi tıklanmasın diye linklerini vermiyorum haberin.

  ulan geri zekalılar, bilgiyi öğrenmek istemiyorsan, bunlardan rahatsızlık duyuyorsan o halde okula gitmezsin, bunun yerine kuran kursuna gider boş beleş bir insan olarak hayatını sürdürürsün.

  ama tüm dünyanın kabul ettiği bilimsel gerçekleri senin isteğine göre uyarlayamazlar, böyle bir istek ve talep ancak sizin gibi çöp beyinlilerden gelir zaten.
  37 -11 ... tengir budun
 2. 2.
  kaç yıllık sayısalcıyım ama hala müslümanım çok şükür.

  selam ve duayle. amin

  edit: kitaplar truman doktrini ve marshall planına göre hazırlandığı için doğrudur. bize ilkokulda lisede vs. öğretilen tarih de yalandır. kitapları biz yazamıyoruz çünkü. amerikanın belirlediği şekilde ders kitapları hazırlamakla yükümlüyüz. bunlar dönemin cb ismet inönü yüzündendir. allah bunların böyle olmasına neden olanların müstehakını versin.
  6 -7 ... kazangap
 3. 3.
  müslümanların bu korkuyla 21. asrı sağ çıkaramayacaklarına inanıyorum. din ve bilim gibi iki ayrı meseleyi birbiri içine geçirip aralarında savaştırırsanız üzgünüm, hangi tarafın kaybedeceği çok da gizli bir bilgi değil.

  ciddiye alınabilir bir gazete değil akit. sayfa doldurmak, o küçük akıllarıyla safları sıklaştırmak için uğraşıyorlar fakat boşuna gayretler bunlar.
  8 -5 ... a wi
 4. 4.
  radikal sünniler beytül hikme ve bilim düşmanıdır, mesele muhtemelen evrim teorisi.
  5 -3 ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  Müslüman ülkelerde bilim tamamen yasaklanmalı. Çünkü bilim ile din birbirine ters. Adamlar haklı islamiyet böyle bir din. Bilim kur'an da bahsedilen çoğu olayı çürütüyor.
  5 -7 ... kafir cin
 6. 6.
  --spoiler--
  fen bilgisi ders kitaplarının tamamında, öğrencilerin ateizme yönlendirildiği ortaya çıktı. tüm kainatı eşsiz bir ilimle var eden yüce allah’ın görmezden gelindiği fen kitaplarında, allah’ın üstün yaratma sanatının “doğanın sürprizi” şeklinde yorumlandığı tespit edildi.
  --spoiler--

  dedi bilim sayesinde uretilen bilgisayarindan yaziyi giren, bilim sayesinde uretilen araci ile eve giden embesil davar...
  6 -4 ... wake up neo
 7. 7.
  ondan sonra kalkıp omo bo kur'an do yozoyor demiyorlar mı?
  be hey cahiller, bu dinsizlik aşılıyor dediğiniz bilim sayesinde siz kur'an-ı kerim'in hikmetini öğreniyorsunuz.
  bu dinsizlik dediğiniz bilim sayesinde allah'ın varlığını idrak edebiliyorsunuz.
  3 -3 ... thebiggraywolf
 8. 8.
  Akit’in söylediği bir şeye katılırsanız kendinizi sorgulayın.

  Bu embesillerin çıkardığı kağıt parçasını okuyan falan yok, Şunları gazete yerine koyup reklamını yapmayın...
  2 -2 ... mavi huydur bizde
 9. 9.
  fen de lazım din de.
  2 -1 ... gucluturk
 10. 10.
  akp/mhp faşizminin ülkeyi getirdiği son nokta.

  bilimsel eğitim yerine şeriatı örnek alan, çocuk gelinlerin özendirildiği, kadın üniversiteleri, kadın plajları vs gibi çağ dışı yobaz gerici önerilerle arap kanunlarını türkiye ye sokarak ülkeyi ateş çukuruna atmaya çalışıyorlar.
  3 -1 ... donsuzpheach