1. 1.
    doğru önermedir.

özellikle kadınların geri planda tutulduğu orta doğu toplumlarında kadınlara poztifi ayrımcılık yapılması mecburi bir hale gelmiştir.

kadın döbmenin meşru görüldüğü bir toplum yapısında anlaşılması zor olsa da kadın haklarını ön planda tutmak her gerçek erkeğin görevidir.
    3 -3 ... sanfransiscodaki boynuzlu
  2. 2.
    saçma düşünce. erkekler her zaman kadınlardan üstün olmuştur ve öyle de kalacaktır. kadınların hakları da yoktur.
    2 -6 ... kivilive
  3. 3.
    "erkek değildir" derken nedir peki diye sordurur, kadın mıdır mesela ? kendi içinde çelişen saçma feminizm savunma cümlesi.
    ... msayil
  4. 4.
    Evet. Hem de en sapığından. Zaten bu feminizm in amacı eşitlik vesaire değil. Kadını daha kolay ulaşılabilir yapmak.
    1 -2 ... vomer
  5. 5.
    Yanlış düşünce. Kadın evrenin en aşağılık, en düşük seviye, en hiç şeyidir. Üretemez, tüketir. Kan emici, asalak bir parazittir. Yaratılanlar arasında en işlevsiz en boş şeydir. Canlı demiyorum bak. Şey diyorum. 250 gr etrafındaki gereksiz oluşumdur. Sokak hayvanı kadar değeri yoktur nezdimde. Dertleri de asla eşitlik falan değildir. Onlar da biliyor erkek ile asla eşit olamayacaklarını. Bir hiç olduklarının farkındalar. Am silahı ile üstünlük kurma peşindeler. Amsalak Yurdum erkek müsveddeleri sayesinde de bunu zaman zaman başarıyorlar.
    1 -2 ... 56789
  6. 6.
    Feminizim bir akımdır, kadının siyasal ve toplumsal haklarının erkeklerle eşit olmasını gerektiğini öne sürer ve bunu gerçekleştirmeye çalışır. Her kadın feminizimi desteklemezken her erkeğin de desteklemesini beklemiyorum. Feminist görünenlerin bir kısmı da kadınları erkeklerden üstün gösteriyor bunu da desteklemiyorum. Kadın ve erkek fıtrat ve yapı olarak aynı değildir içgüdüsel açıdan genel olarak. Ama bu hakları eşit değildir anlamına gelmiyor. Kadınlar aşağıdır, gereksizdir vs diyen birisi de tam işte kadını obje olarak gören zihne sahiptir. Bunların (böyle düşünenlerin) alayının köküne kibrit suyu.
    -1 ... oluroylesyler