1. 1.
  erkeklerin size yaşattıkları, onlar ile ilgili dolaylı gözlemleriniz ve başkalarından duyduklarınızdan sizde oldukça negatif etkiler bırakanlarıdır.
  ... meyve
 2. 2.
  (bkz: her sevgilim versin ama karim bakire olsun)
  1 ... move!rat
 3. 3.
  çirkin olmak. ***
  3 -4 ... gorunmez
 4. 4.
  her kadın bir gün feminist olacak..
  -2 ... compassrose
 5. 5.
  koca dayağı.
  ... xiphoideus
 6. 6.
  hayatına giren tüm erkeklerden bi şekilde darbe yemiş olmak. birinin osu dierinin busu. bir tane tam teşekküllü erkek yok mu??
  murathan mungan ın bi sözü var : mükemmel erkek yoktur. o mükemmel erkek bir çok erkeğin karışımından meydana gelir. mükemmel erkek tanrı gibidir. her yerdedir ve hiçbir yerdedir * )
  ... ephedra
 7. 7.
  (bkz: gel de feminist olma)
  ... shinobi
 8. 8.
  feminizm neymiste bizim haberimiz yokmus. ne yaptık efendim aramaya inandık ve feminizmin ne kadar yanlıs anlasıldıgını sozlukten bir kez daha anladık.ara: feminizm bilgide edindik ve genel yargının duygu asena cercevesinde degerlendirildigini farkettik. arasından katıldıklarımızda oldu (#145743), gulduklerimizde.neyse gelelim konuya:

  feminizm = kadınlar ile erkekleri esit tutmaya calısmak. bu durumda neden itilelim ki. herkesin bilinçlenmesi ve bu konuda duyarlı davranması gerekeli. yoksa kadınların erkeklerden ayrılıkcı bir sekilde degerlendirilmesinin ne anlamı var. ilk once insan olarak esitiz bunu bilmek gerekir. eger cinsiyet ayrımcılıgı keskinlesirse, diger ayrımcılıklara camur atmak sacmalık olur. feminizme karsı cıkıp, diger ayrımcılıklara kızmak(ırk,dil,din) insanın kendi ile celismesi degil midir?

  yani ne imis efendim tum ayrımcılıklar sacma imis. burada soz konusu olan sey cinsiyet ayrımcılıgı oldugu icin, feminizme iten nedenler diye bir onerme yanlıs olmakta, soyle bir anlam cagrıstırmakta imis: kadınları erkekler ile neden esit gorelim ki? bu baglamda olmamıs efendim olmamıs, kanımca tum kadınların zaten dogal olarak feminist olması gerekmekte, koca dayagı yemeselerde, cirkin olsalarda, haksızlıga ugramasalarda, erkekler tarafından hor gorulmeselerde...
  ... kabaktadi
 9. 9.
  sözlükteki bakire kız muhabbetine dahil olan ve fikirlerini açıkça belirten erkek organizmaları..
  1 -1 ... sour cherry
 10. 10.
  sokaga tüküren, içini bosaltan * tipler görüp erkeklerden nefret etmek *
  1 -2 ... kopush