1. 941.
  genelde feminist derler bana evet çirkinim +30 um okeye dördüncü tek kale maça kaleci olurum ok.
  -2 ... simgesimge2019
 2. 942.
  dünya’da hala kadın sünnetinin olduğunu göz önünde bulundursak belki de gerekli olan ideolojidir. tabi kadın sünnetiyle olay bitmiyor. kız çocuklarının eğitim öğretim hakkının elinden alınması, çocuk yaşta evlilikler, kocadan görülen fiziksel ve ruhsal şiddete boyun eğmeye zorlanması, namus cinayetlerine kurban giden kadınlar, kadına yönelik cinsel istismar.. bunlar bildiklerimiz ve daha neler neler ...
  ... xmockingbirdx
 3. 943.
  güncel hali erkeklerin desteğini almak adına iyice "fun kind" bir hale dönmüştür. iş çok feci boyutlara geldi. fuhuşu bile normal görenleri var. hatta fuhuş da denmesini istemiyorlar, seks işi diyecekmişiz.

  komiktir ki tarihinin en liberal en sistemle dönemini yaşamasına rağmen hala aşırı gittiğinin haddini aştığını söyleyenler bolca bulunmaktadır. radikal feminizme üvey evlat muamelesi yapıyorlar; hatta transgender ideolojisini savunanlar "trans kadınlar trans kadındır" diyenleri dahi sansürleme peşindeler.

  3.dalga feminizmin güncel hali şurada kısa ve güzel bir şekilde anlatılmış:

  https://curiouscat.me/nomnomski/post/253472793
  2 ... clarfont
 4. 944.
  Lügattaki anlamı kadın ve erkeğin eşit haklara sahip olması iken günümüzde özellikle de türkiye'de ahlaksızlık aracı olarak kullanılan anlamını ve amacını yitirerek sapık bir ideoloji haline gelmiş akımdır.

  Feminizm demek kadınlar okusun, çalışsın, meslek sahibi olsun, para kazansın, kendi ayakları üzerinde dursun, erkeğe muhtaç olmasın demek iken günümüzde kezbanlar gibi yan gelip yatmayı ve bir zengin koca bulup onun kanını emmeyi feminizm diye kakalamaya çalışıyorlar. Nafaka gibi iğrenç ve büyük bir adaletsizlik örneği olan ilkel bir uygulamayı bile utanmadan savunan feminist bozuntuları maalesef fazlasıyla mevcut.
  1 ... lasseisflechas