1. 921.
    Gereksiz bir kelime. Zaten olması gereken bir eşitliği bu terim üzerinden savunmakta saçma geliyor bana. Ama maalesef yaratıklar bunu gerektiriyor. Sonuna kadar.
    1 ... cikolatalikurabiye
  2. 922.
    neredeyse 10.000 yıllık tek eşli ataerkil düzeni yok eden, kadınların en iyi yaşlarında (18-23) sosyal ortamdaki belirli bir grup erkek tarafından istedikleri gibi düzülüp, atıldığı boktan bir düzeni getirmiş dejenere ideolojidir.
    ... yamyam balagonda adami
  3. 923.
    Cinsiyetlerin hukuksal olarak eşit şartlardan yararlanmasını savunuyorum. Eşitlikten önce de adaletin sağlanması gerektiğini savunuyorum. Eğer buna feminizm deniliyorsa evet feministim.
    3 ... fuzuli sikayet etme
  4. 924.
    Bu kadınlar kendini ne sanıyor cidden aq.

Sanki çok bir b*klar gibi atar gider yapıyorlar.
    1 -4 ... hellenicperson
  5. 925.
    sosyal ortamlarda motor olmuş kadınlar, 30-35 yaşına kadar bakir gezen erkekler, 35 yaşında doğum yapan kadınlar yüzünden artan engelli insan oranı.

insan türüne 60-70 yılda attığı en büyük kazıklardan sadece bir kaçıdır bu yazdıklarım.
    -2 ... yamyam balagonda adami
  6. 926.
    feministlerin pozitif ayrimcilik ve demogoji kiskacinda eridigini goruyoruz. 

oncelikle ataerkil yapi en cok erkege zarar verir. kadin eril duzeni reddederse sadece marjinal kabul edilirken erken ataerkilligi reddeterse bu ona cok daha sert bir sekilde sosyal yasamda kayit disi bir surgun olarak donuyor. 

oncelikle sunu belirteyim: the red pillci kankalari destekliyorum. konuya vakif degilim ama bence yikici degil yapici. gelelim maskulenlige bunu biliyoruz kendi dogamizdan. ataerkil duzen erkegi centilmen ve verici yapmaya zorlamasi sebebiyle erkegin domimantligina zarar veren bir dusunce. centilmenlik sacmaligina feministler erkegin kadinin aslinda yetersiz oldugu yangilsi olarak bakiyor. hakililar. biz tasaklari olan adamlar icin de yikici, avam basit bir sey. karsiliginda tesekkur geliyor diye yapilan bir enayilik. hem de kadini asagiliyor aslinda. kadinlarin asagilanmasindan da rahatsiz olmaliyiz keza bir asagilik canlilara mi erkekligimizi sunarak onlari odullendirecegiz. iliskielrde her sey bdsm ile aciklanir arkadaslar. the red pill, feminizm vs hepsi zayif kalir yaninda. cunku bunlar tepkidir. bdsm ise ferdin dogasini yasamasidir. 

ozetle feministler erkek dusmanligi yaparak, ataerkil duzen sanki en cok kendilerine zarar veriyormus gibi davranarak, kendini metalastirarak vs gericilik yapiyorlar. en cok zararlari kendilerine.
    ... bundy nin kirik kalbi 2
  7. 927.
    Hayatında 10'dan fazla kitap okumamış gerizekalı, çirkin ve küçük memeli "kadınların" sığındığı son liman. Eşitlik adı altında erkeklik düşmanlığı yapmaları da ayrı bir ironi. "What's wrong" sorusuna "men" cevabını veren gerizekalılar tarafından savunur.

memlekette erkek düşmanlığına tekabül ediyor bu. erkeklerle sidik yarıştıran, erkekleşmek için elinden geleni ardına koymayan önünde bi penisi eksik kadın görünümlülerin hepsine kafam girsin.
    1 -3 ... donsuzpheach
  8. 928.
    kadın ve erkek eşitliğini savunan topluluğun ağırlıklı olarak kadın tarafıyla ilgilenen ve (bkz: feminazi) karıştırılmaması gereken topluluk.
    1 ... byg20
  9. 929.
    terörizmden ve küresel ısınma yalanından tehlikeli oluşum.
    ... edgy laik boi
  10. 930.
    bütün dünyada erkek düşmanlığı olarak kullanılıyor artık amacından sapmıştır. tek türkiye değil diğer ülkelerde de bu ideoloji peşinden giden kadınların büyük çoğunluğu psikolojik sorunları olan tiplerdir. bu vakaların en yakın zamanda tespit edilip tekrar eski sağlıklarına kavuşturulmaları lazım. yazık gerçekten piçlerle takılıp aldatılan ya da hiç bir erkekle konuşma cesareti olmayan balinaların tamamen eşitlik dışında faşistlik yaparak üstünlüj kurmaya çalıştığı kavram haline geldi.

kadın erkek her yer de her alanda eşit haklara sahip olmalı ama bunu savunacak kişiler feministler değildir.
    2 -1 ... sosyalistdogukan