1. 1.
    insan haklarının geliştiği ülkelerde ortaya çıkarlar
    Sözde kadın, erkek eşitliğini savunurlar
    Ancak tam aksine
    Kadın-erkek eşitliğinin yasal olarak güvence altına alındığı ülkelerde, kadınların haklarının erkeklerden daha fazla olması için mücadele verirler.
    Pozitif ayrımcılık" adı altında erkekten daha fazla hak gasp edebilmek için çalışır, çabalar, aktiviteler düzenlerler.

Erkek cinayetlerini, nafaka ve evlilik mağduyetlerini, erkeğin toplumsal sistemde uğradığı haksızlıkları görmezden gelirken, yalnızca kadın cinayetlerini gündeme getirir ve bundan prim elde ederek kendilerine bir taban oluştururlar.

Feminizm işlevsiz ve cinsiyetler arası çatışmayı körükleyen bir ideolojidir. Topluma yararından çok zararı vardır.
    5 -4 ... lenova
  2. 2.
    feminizmin ne olup olmadığı ancak ve sadece kadınlar tarafından dile getirilirse dinlenebilecek bir lakırdıdır.
    olumlu ya da olumsuz hiç farketmez; eğer erkekler şu iki konuda ağzını açarsa ya boş laf ya da fesatlıktır: feminizm ve kürtaj.

size ne evladım, gidin köşede bamyanızla oynayın.
    4 -2 ... baftan
  3. 3.
    feminizm safsatası

Yasalarla güvence altına alınmasına rağmen sadece boşanmak istediği için öldürülen kadınların çığlığı olan, daha fazla kadın ölmesin diye ses olan safsatadır(!) . Biz cinayet diyoruz siz erkek haksızlığı diyorsunuz. Bir tarafta can öbür tarafta toplumsal baskı ki her iki cinsiyete yapılan bir toplumsal baskı bu. Her zaman söylüyorum, erkekler olarak bu baskıyı engellemek için siz de bir olabilirsiniz. Sesinizi çıkarabilirsiniz. Neden beraber olup bu baskılara hep beraber karşı çıkmak varken kadınların birliğini kıskanıyorsunuz? Neden ileri gitmeye çalışırken geri çekiyorsunuz? Sizin haklarınızı da mı biz savunalım? Daha kendi hakkını savunamıyorsun sonra da savunan insanları karalıyorsun.

Öldürülmek istememek bir pozitif ayrımcılıksa ben bu pozitif ayrımcılığı sonuna kadar istiyorum. Okula gitme hakkı, korkmadan tek başına yaşama hakkı, kıyafetine göre ayıplanmama, şiddet görmeme hakkı birer ayrımcılıksa ben bu ayrımcılığı istiyorum. Sizin kendi 'ayrımcılıklarınızı' yeterince istememeniz, benim kendi haklarımı elde etmek için bir engel değil.

Edit: bütün bu 'Kezban, feminik, evde kalmış, teyze' yaftalamarını geride bırakmadık mı yahu biz? Bu seviyeyi aştık sanıyordum ben. NATO kafa NATO mermercileğe devam mıdır? Peki öyleyse.
    5 -2 ... ben buraya icimi dokucem
  4. 4.
    üst entryde canlı kanlı görülebileceği üzere alakasız ve faşistce sadece kadınlar hakkında konuşabilir diyen ve sahip olduğu bu mentaliteye rağmen erkeklerin penisi hakkında konuşan tipleri barındıran safsatadır. dışardan ne kadar itici ve a*tal olduklarını anlayamıyorlar bu tipleri hepiniz hayatınızda görmüşsünüzdür haklı olduğunu sanıyor işte tartışmaya değmez bu teyzelerle.

aynen feminizm hakkında konuşabilmek için kadın, islam hakkında konuşabilmek için müslüman, ateizm hakkında konuşabilmek için ateist, akp hakkında konuşabilmek için akpli chp hakkında konuşabilmek için chpli olmamız lazım abla. devam bu kafayla. size kimse bir şey diyemez ancak kendi hakkınızda kendiniz konuşabilirsiniz sizden başka kimse sizi eleştiremez haşa. ülkedeki feminizmin özeti adeta.
    1 -5 ... ne alakasi var oglum
  5. 5.
    Öyle konuşuyorsunuz ki sanki ülkemizde hiç kadın hakları yokmuş gibi. Var efendim ülkemizde kadınlar erkeklerden çok daha fazla hak sahibidir
    (bkz: kadınlara erkeklerden daha çok hak verilmesi)

Kadın cinayetlerini kınamak ise zaten bir insanlık görevidir.
    Kadın olsun erkek olsun bütün canlıların haklarını savunmak en temel insanlık görevidir.

Feminizm asla eşitlik istemiyor. Kadını erkekten kutsal görüyor ve üstünlük istiyor.
    2 -5 ... lenova
  6. 6.
    Feminizmin eşitlik istemediği düşüncesi sizin algınızdan ibaret. Burada Kuranda şöyle şöyle yazıyor dendiğinde nasıl ki o senin algılama şeklin deyip islama gölge düşürtmüyorsanız, radikal feministlerin sözleri veya feminizmi algılama şekliniz de feminizme gölge düşürmez.

Feminizm özünde eşitliğe dayanır. Bunu böyle görürsün veya görmezsin bunu böyle algılarsın veya algılatmazlar orası bizim problemimiz değil ama feminizme düşman olmanız, hırsızlık yapan Müslümanları görüp de islam çok kötü bir din demekten farksız.

Edit: söylediklerime cevap verecek misiniz yoksa konuyu değiştirip başka yerden saldırmaya devam mı? Her gün bana burada 'feminik, evde kalmış kedili kezban' gibi bir sürü hakaret geliyorken neredeydiniz??
    5 -2 ... ben buraya icimi dokucem
  7. 7.
    En basitinden üst entryde #43689467
    Feminist kadın yazar şahsıma ithafen bir görsel paylaşmış
    "diye bağırdı sığır adam" diyor
    Aynı şeyi ben yapsaydım kendisine
    "diye bağırdı sığır kadın" deseydim
    Kadınları aşağılamaktan linçe uğrardım

işte feminizmin gerçek yüzü
    Eşitlik hikaye. istedikleri şey üstünlük. Bu en basit canlı bir örnek. Çok daha büyük aşağılamalara maruz bırakıyorlar insanları sonra eşitlik, insan hakları sözleriyle göz boyuyorlar yersen.
    1 -3 ... lenova
  8. 8.
    Aslında ilk başladığında gayet iyi amaçla başlamış ama günümüz de kadınların daha çok hakkı olmasını savunanlarla dolmuştur.
    1 -3 ... asasin