bugün

insan haklarının geliştiği ülkelerde ortaya çıkarlar
Sözde kadın, erkek eşitliğini savunurlar
Ancak tam aksine
Kadın-erkek eşitliğinin yasal olarak güvence altına alındığı ülkelerde, kadınların haklarının erkeklerden daha fazla olması için mücadele verirler.
Pozitif ayrımcılık" adı altında erkekten daha fazla hak gasp edebilmek için çalışır, çabalar, aktiviteler düzenlerler.

Erkek cinayetlerini, nafaka ve evlilik mağduyetlerini, erkeğin toplumsal sistemde uğradığı haksızlıkları görmezden gelirken, yalnızca kadın cinayetlerini gündeme getirir ve bundan prim elde ederek kendilerine bir taban oluştururlar.

Feminizm işlevsiz ve cinsiyetler arası çatışmayı körükleyen bir ideolojidir. Topluma yararından çok zararı vardır.
feminizmin ne olup olmadığı ancak ve sadece kadınlar tarafından dile getirilirse dinlenebilecek bir lakırdıdır.
olumlu ya da olumsuz hiç farketmez; eğer erkekler şu iki konuda ağzını açarsa ya boş laf ya da fesatlıktır: feminizm ve kürtaj.

size ne evladım, gidin köşede bamyanızla oynayın.
Öyle konuşuyorsunuz ki sanki ülkemizde hiç kadın hakları yokmuş gibi. Var efendim ülkemizde kadınlar erkeklerden çok daha fazla hak sahibidir
(bkz: kadınlara erkeklerden daha çok hak verilmesi)

Kadın cinayetlerini kınamak ise zaten bir insanlık görevidir.
Kadın olsun erkek olsun bütün canlıların haklarını savunmak en temel insanlık görevidir.

Feminizm asla eşitlik istemiyor. Kadını erkekten kutsal görüyor ve üstünlük istiyor.
En basitinden üst entryde #43689467
Feminist kadın yazar şahsıma ithafen bir görsel paylaşmış
"diye bağırdı sığır adam" diyor
Aynı şeyi ben yapsaydım kendisine
"diye bağırdı sığır kadın" deseydim
Kadınları aşağılamaktan linçe uğrardım

işte feminizmin gerçek yüzü
Eşitlik hikaye. istedikleri şey üstünlük. Bu en basit canlı bir örnek. Çok daha büyük aşağılamalara maruz bırakıyorlar insanları sonra eşitlik, insan hakları sözleriyle göz boyuyorlar yersen.
Aslında ilk başladığında gayet iyi amaçla başlamış ama günümüz de kadınların daha çok hakkı olmasını savunanlarla dolmuştur.