bugün

Feminizm, kadin erkek esitligini savunmaktir.

Peki akla ne geliyor erkek dusmanligi. Bir erkek sapil tecavuzcu diye butun erkekleri sapik tecavuzcu ilan eden, ders basan sacma sapan eylemler yapip yurtdisinda polisten dayak yiyen tipler. Cok aci.
(bkz: ernestine rose)
feminizm türkiyede, dostlar alışverişte görsün diye yapılan bir tatlı-su etkinliğidir. kadınların cariye gibi alınıp satıldığı, inanç adı altında hayatlarının sınırlandırıldığı gibi konulara gelince feministler bu konuları düzeltmek adına hiçbir şey yapmazlar, çünkü yemez.
Kadın erkek eşitliğini savunduğunu zannedenlerdir.
Eşitlik değil pozitif ayrımcılık istediklerini asla kabul etmezler.
Ukrayna.
Vikipediye gore Feminizm, kadınların haklarını tanıyarak bu hakların korunması amacıyla eşitsizliklerin ortadan kaldırılması için bir mücadeledir. Tdk ya gore de Toplumda kadının haklarını çoğaltma, erkeğinkiler düzeyine çıkarma, eşitlik sağlama amacını güden düşünce akımı, kadın hareketidir. Akla gelen anlamı ise erkek dusmanligidir. Akla bu anlamin gelmesinin nedeni buyuk ihtimalle bazi erkeklerin, kendi haklarina sahip olmak isteyen kadinlarin erkeklerle esit duruma gelmesinden korktuklari icin veya surekli kadinlar tarafindan el ustunde tutulduktan sonra onlar tarafindan tepki almaya alisik olmadiklari icin olabilir. Biraz da bu anlami lanse edilmistir.
feminizm, bir kadının kendine yakışanı giyebilme özgürlüğünü kutsamaktır, bu tayt bile olsa.

feminist ise duygu asena'dır.

böyle biliyorum ben.
(bkz: virginia Woolf)
ilkelliktir..
yapan da ilkel bireydir, net.
bir soru.

kimse yanlış anlamasın ama benim aklıma sevilmemiş insanlar ve onların hakimiyet ideolojileri geliyor nedense.
görsel
Sizin lağım kokulu beyninize ne geliyor bilmiyorum ama benim aklıma gelenler şunlardır şüphesiz: eşitlik, hak ve adalet.

Kadınların; kanunların, toplumun ve hukukun önünde eşitlik, adalet içinde olacağı günler için tek savaşımız.
Unutmayın ki; hak verilmez, alınır. Hakkımız olanı alacağız merak etmeyin.
(bkz: ernestine rose)
feministler yaygın yanlış bilinenin aksine kadın erkek eşitliğini savunmaz, kadın haklarını savunur.
Turuncu ya da kızıl saçlı, sinirli kadınlar.
Ne saçlarım turuncu ne de o kadar sinirli biriyim..

O yüzden, (bkz: zalbert ramstein) asla akla gelmemelidir, diye düşünüyorum.

Ben sadece, feminizmin haklı olduğu yönlerine dikkat çekmeye çalışıyorum. Tam anlamıyla bir feminist olsa idim sözlükte nefes dahi alamazdınız.. erkekleri de seviyorum bu arada, onlarsız bir hayat düşünemiyorum.. ama gel gör ki, çok sinir bozucu tiplere de dalaşmadan duramıyorum.. sözüm yine hak edenlere tabi ki..