1. 1.
  donald trump'ı bin bir hakaretle eleştiren solcu, feminist alçaklara iyi bakın. iran'da mezhepçi bir rejimi desteklemek için ne hale girmişler.
  feminizm gericiliktir
  https://www.uludagsozluk.com/e/41908532/

  isveç'te polis denetimini azaltan da, sırf erkek egemen bir tarihe sahip diye ulusal kavramlara öfke kusan da, hatta bayrağın değiştirilmesini talep eden de, isveç'i cahil ve bağnaz mültecilerle ab'nin tecavüz başkenti yapan da geri zekalı yobazlardır. (ateist versiyonu! )

  demek ki ateizm beyinsizliğe, akılsız, beceriksiz bir yobaz olmaya mani değilmiş. hatta bu kötülükleri birçok sapkın inançtan daha fazla destekliyormuş!
  ... ozgur demirtas in robotu
 2. 2.
  Feninislerin cogu gericidir olarak duzeltilesi iddia.

  Feministlerin pozitif ayrimcilik ve demogoji kiskacinda eridigini goruyoruz.

  Oncelikle ataerkil yapi en cok erkege zarar verir. Kadin eril duzeni reddederse sadece marjinal kabul edilirken erken ataerkilligi reddeterse bu ona cok daha sert bir sekilde sosyal yasamda kayit disi bir surgun olarak donuyor.

  Oncelikle sunu belirteyim: the red pillci kankalari destekliyorum. Konuya vakif degilim ama bence yikici degil yapici. Gelelim maskulenlige bunu biliyoruz kendi dogamizdan. Ataerkil duzen erkegi centilmen ve verici yapmaya zorlamasi sebebiyle erkegin domimantligina zarar veren bir dusunce. Centilmenlik sacmaligina feministler erkegin kadinin aslinda yetersiz oldugu yangilsi olarak bakiyor. Hakililar. biz tasaklari olan adamlar icin de yikici, avam basit bir sey. Karsiliginda tesekkur geliyor diye yapilan bir enayilik. Hem de kadini asagiliyor aslinda. Kadinlarin asagilanmasindan da rahatsiz olmaliyiz keza bir asagilik canlilara mi erkekligimizi sunarak onlari odullendirecegiz. Iliskielrde her sey bdsm ile aciklanir arkadaslar. The red pill, feminizm vs hepsi zayif kalir yaninda. Cunku bunlar tepkidir. Bdsm ise ferdin dogasini yasamasidir.

  Ozetle feministler erkek dusmanligi yaparak, ataerkil duzen sanki en cok kendilerine zarar veriyormus gibi davranarak, kendini metalastirarak vs gericilik yapiyorlar. En cok zararlari kendilerine.
  ... bundy nin kirik kalbi 2
 3. 3.
  Beyin ikiye bölününce böyle oluyor tabi.
  ... lactea via
 4. 4.
  feminizm gericiliktir
  feminizm, orta doğu'da işe yaramıyor! sebebi sizde ne? çünkü batı'dan ithal ettik! orta doğu'da kadınların yüzüne kezzap atılıyor, kimisi kör bıçakla kesiliyor, kimisi de kırbaçlanıyor.

  batı'da her türlü dini görüş tolere edilmekte, ama doğu'da kadınların ezilmesine yol açan şey zaten bu tür bir pasifizm!

  o yüzden feminizm doğu'da asla işe yaramayacak. feministlerin yalnızca demokratik kurumların çeşitli tarihsel hadiseler neticesinde yerleştiği batı'da olumlu geri bildirimler alması mümkündür. zartçılık diye bir ideoloji uydursanız ve büyük bir topluluk olsanız cnn, bbc gibi kanallar sizin isteklerinize de yer verir.

  ikincisi feministleri eleştiren herkese düşünmeden hakaret yağdırmak politik doğruculuktur. politik doğruculuk da aptal feministlere hizmet ediyor. isveç'i de bu aptallık yok etti.

  ben bu kısır döngüyü ölüm çemberi olarak adlandırıyorum. sürü psikolojsi bir insanı karınca kadar aptal bir yaratık haline getirebilir.
  https://youtu.be/42ajlWsvrq4?t=26
  ... ozgur demirtas in robotu
 5. 5.
  ülkeyi ulus, bayrak, erkek düşmanı, beyinsiz solculara emanet ederseniz mezhepçiler de her yeri yakıp yıkar, neticede terör ve suç örgütlerinin kulu ve kölesi haline gelirsiniz:
  (bkz: isveç te şortlu kadının otobüsten atılması)
  2 ... ozgur demirtas in robotu
 6. 6.
  Solun diktası aç bırakır, öldürür.
  Sağın diktası yolsuzluktan intihar ettirir.

  Seçim senin Türkiye!
  ... konusalimbakariz