bugün

Kadınların feminizm sayesinde oluşan güçlerini, kendi ayaklarının üstünde durmalarını, güçlenmelerini hazmedemeyen erkek kötüdür ve insan değil mahluktur.

Dayanamıyorsunuz di mi? Kadınları kendinizle yarışıyor görmek kanınızı çekiyor, kuduruyorsunuz. Evlere hapsetme hayalleriniz varken her alanda kadınlarla karşılaşmanız zorunuza gidiyor. O halde Gitmeye devam etsin, biz her yerde olmaya devam edeceğiz. Ağlayın.
Var olsun ideolojimin feminizm ulusu!
kötü sana faydası olmayan şeye karşı geliştirdiğin algı. sonuç olarak kötünün durduğu yer ona nereden baktığınla alakalı. feminizm düşmanı birisi için ise feministler kötü.
20. ve 21. yy kavramlar ile boğuşan insanoğlunun çöküşü oldu maalesef. o kötü, bu kötü, şu şerefsiz... bitmez.
özellikle son dalga feminizm doğrusu feminazi dünyada özellikle avrupa ve amerikada çok fazla tepki çekiyor. sırf bunun için akımlar geliştirdi erkekler ki işe yaradığı da görüldü.
önümüzdeki yüzyılda yahut bu yüzyılın sonlarında büyük erkek devrimi bekliyorum ben.
hukuk önünde ezilen erkekler kadınlar gibi pısırık olmadıklarından bu işi 100 yıl içinde çözerler gibime geliyor. fakat mukadderat işte... işler yine bu noktaya gelecektir. ben bilirim insanı. dön dur ne olcak ?
görsel
Feminizm karşıtı erkek olarak...
güncel Önemli Başlıklar