bugün

içindeki ilgi budalalığını, ukalalığı, şiddet aşkını, hırsı, öfkeyi, arabeskliği, empati yoksunluğunu, düşüncesizliği, şımarıklığı, haddini bilmezliği, nefreti ve daha saymaya devam edebileceğim onlarca kötülük tohumunu feminizm adı altına sığınarak; erkeklere genelleyerek hakaret eden, küfreden, nefret kusan ve kadınların hepsinin üstün olduğunu, ahlaklı olduğunu, karakterli olduğunu, çok fazla şeyi hakkettiğini ve hatta tüm erkeklerin ölmesi gerektiğini, tümünün şerefsiz ve haysiyetsiz insanlar olduğunu savunan kahpedir.

sen önce feminizm ne onu anla ruh hastası cibilliyetsiz.
Popüler kültür pompasını yemiş kadındır.
Feminizmin yanlış tanınmasına sebep olan cahil kesimdir. O tipler sayesinde ne zamandır ki feministim desem “niye erkeklerden nefret ediyosun” diye soru geliyo teşekkürler türkiye...
Feminzm adı altında bedenlerini sergiliyorlar! Erkek düşmanlığı bahane.
eğer aşırıya kaçmassa konuşmaktan ve tartışmaktan keyif aldığım tiptir keşke tüm insanlar çok farklı olsa.
35 yaşına gelince zar zor bulduğu kel ve göbekli kocişinin beyaz donlarını çitilerken nerede hata yaptığını sorgular.

müstahak ama.
istemediği erkeklere düşmanlıktır o. 3. dalga feminizm ve feministler direk imha edilmelidir.

görsel
silkeni olmayan tiptir.
(bkz: feministim ama güldüm)
Yarrak bulsa balıklama çakılacak feministtir.