1. 1.
    1- Erkek aldatırsa birşey yok kadın aldatırsa orospudur diye düşünüyoruz iddiası

Bu iddia katiyen yalandır. Tam aksine böyle bir herifi kendi aramızda orospu çocuğu olarak adlandırırız. Onunla bağımızı keseriz ve toplum içerisinde imalı veya doğrudan aşağılamaya maruz bırakırız. O vakitten sonra onunla ancak kendisi gibileri bağını kesmez.
    Sözlükteki başlıkları falan bahane ediyorsanız onlar doğal olarak troll, tıpkı kadın isterse kocasını aldatabilir temalı başlıklar gibi. Eğer troll ile ciddiyi birbirinden ayıramıyorsanız lütfen sözlüğü terk edin.

2- Bayan sözcüğü kadını aşağılamaktır

Hayır, bayan sözcüğü sandığınız gibi "baymak" sözcüğünden de gelmiyor. Önceden türk halkı arasında bey ve Hanım sözcükleri ünvan olarak kullanılıyordu. Daha sonra devrim ile ünvanlar yasaklanıp yerine soyadları geldiğinde bu sözcükler kanunun etkisiyle bir süre kullanılmadı. Bunların yerine bay ve bayan sözcükleri türetildi. ingilizce'deki mr. ve mrs. gibi.
    Diyorsanız ki bu sözcükler cinsi ayrımcılığı tetikliyor kullandırmamak sizin tercihiniz. Size bayan nazlı veya Nazlı hanım yerine askerlik arkadaşı gibi nazlı desinler öyleyse.

3- Erkek doğası gereği kadına değer vermez

Tam aksine erkek doğası gereği kadına değer verir. Bir erkek karısı ve çocuklarına bakmak için sabah akşam çalışır, bir erkek karısının ırzına zarar gelmesin diye cepheye koşar, bir erkek kendinden evvel karısını düşünür ve evvela onun ihtiyaçlarını gidermeye çalışır. Bunlar dünyanın hemen hemen her yerinde istisnasız olan şeyler. Bunların hepsi erkeğin kadına doğası gereği değer vermesindendir. Sizin değer vermiyor sandığınız çoğu şey de kıskançlık yüzündendir. Elbette ki her gün içip içip karısını döven, pompalı tüfekle ailesini yok eden heriflerden bahsetmiyorum, bana istisnalar ile gelmeyin de.

Daha çok var, vaktim olursa devam ederim.

Feministlerin hatalarını düzeltmeleri gereken noktalardır.
    2 ... sacma sapan konusan adam