1. 1.
    Bazı feministler orospu olmayı normalleştirmek istiyor. Evet, isteyen istediğini yapar ancak hayır, sürtük olmak iyi bir şey değildir ve insanlar seni istediği gibi değerlendirmekte özgürdür, sen de kusura bakma.
    31 -20 ... anambunelan
  2. 2.
    valla benim işime gelir. ne kadar sevişmeye istekli hatun olursa benim için o kadar iyi olur. yalnız şu var; dünya güzeli bile olsa bir kadının feminist zırvalarını 1 saniye bile çekecek değilim. bana gelir hayvanlar gibi sevişir, ateşimizi söndürürüz. sonra o kendi feminik habitatına dönerek feministçilik oynayabilir kendine vereceğini sanan meriçlerle beraber.
    16 -14 ... dakandaz
  3. 3.
    ikinci dalgadaki bazı feministlerin de eleştirdiği şey. bunlar ana akım feminist medyada kendilerine yer bulamazlar çünkü anlattıkları şey kimsenin işine gelmez. üçüncü dalganın çoğu tarafından feci halde dışlanırlar. mesela:

https://www.goodreads.com...ok/show/622426.Anticlimax

not: kitapta savunulan görüşlerde katılmadığım çok fazla şey olsa da mutlaka okunmasını tavsiye ediyorum. değişik bir bakış açısı.
    8 -1 ... biogenesis
  4. 4.
    Feministlerin orospu ruhlu olduğunu gösterir. işime gelir şahsen.
    7 -7 ... agnosticus
  5. 5.
    benim işime gelir aha aha diye geveleyen ibnelerin kendi karısı, bacısı bu furyadan nasiplenmeyecek zanneden malların zoruna gider.

zannediyor ki elin kızı orospu olacak da kendi kız kardeşi masum masum oturacak. şu an kim bilir kime göt deliğini sunuyor haberi yok malın. ahahahahaha. *
    11 -9 ... system error
  6. 6.
    18. yüzyıldan itibaren özellikle Aydınlanma dönemi sonrası kadınların;
    toplumsal, siyasal, sosyal, hukuki, idari gibi pek çok alanda var olan eşitsizliklere ve toplum içindeki rolleri için verdiği feminist mücadeleyi " orospuluğa " bağlayabilmek,
    ' pezevenk ' lerin üstün çabasının bir tezahürüdür.

not: 5 eksi yazarın değerlendirmesini değiştiremez. bir kaç milyon eksi vermelisiniz. " kadınlara " orospu yaftası yapıştıranların aynayla ciddi sorunu vardır.
    arada bir aynaya bakın, açılırsınız.
    12 -19 ... eratosthenes
  7. 7.
    orospu olmalarından kaynaklanır.
    8 -6 ... dedeninkeli
  8. 8.
    "Bağ benim belletirim, am benim dilletirim" diyen feministlerden beklenen durum.
    7 -6 ... agnosticus
  9. 9.
    orospuluğu eleştirenlerin, serseriliği, piçliği, yani erkeklerin orospuluğunu eleştirmediğini sananların, eleştirdiği durum. onu zaten herkes eleştiriyor.
    2 -5 ... anambunelan
  10. 10.
    feminizmle kadın cinsel organı dışında bağ kuramayan kişi beyanıdır.
    7 -9 ... oteki yuzde elli