1. 1.
  Bazı feministler orospu olmayı normalleştirmek istiyor. Evet, isteyen istediğini yapar ancak hayır, sürtük olmak iyi bir şey değildir ve insanlar seni istediği gibi değerlendirmekte özgürdür, sen de kusura bakma.
  31 -20 ... anambunelan
 2. 2.
  valla benim işime gelir. ne kadar sevişmeye istekli hatun olursa benim için o kadar iyi olur. yalnız şu var; dünya güzeli bile olsa bir kadının feminist zırvalarını 1 saniye bile çekecek değilim. bana gelir hayvanlar gibi sevişir, ateşimizi söndürürüz. sonra o kendi feminik habitatına dönerek feministçilik oynayabilir kendine vereceğini sanan meriçlerle beraber.
  16 -14 ... dakandaz
 3. 3.
  ikinci dalgadaki bazı feministlerin de eleştirdiği şey. bunlar ana akım feminist medyada kendilerine yer bulamazlar çünkü anlattıkları şey kimsenin işine gelmez. üçüncü dalganın çoğu tarafından feci halde dışlanırlar. mesela:

  https://www.goodreads.com...ok/show/622426.Anticlimax

  not: kitapta savunulan görüşlerde katılmadığım çok fazla şey olsa da mutlaka okunmasını tavsiye ediyorum. değişik bir bakış açısı.
  8 -1 ... biogenesis
 4. 4.
  benim işime gelir aha aha diye geveleyen ibnelerin kendi karısı, bacısı bu furyadan nasiplenmeyecek zanneden malların zoruna gider.

  zannediyor ki elin kızı orospu olacak da kendi kız kardeşi masum masum oturacak. şu an kim bilir kime göt deliğini sunuyor haberi yok malın. ahahahahaha. *
  11 -9 ... system error
 5. 5.
  18. yüzyıldan itibaren özellikle Aydınlanma dönemi sonrası kadınların;
  toplumsal, siyasal, sosyal, hukuki, idari gibi pek çok alanda var olan eşitsizliklere ve toplum içindeki rolleri için verdiği feminist mücadeleyi " orospuluğa " bağlayabilmek,
  ' pezevenk ' lerin üstün çabasının bir tezahürüdür.

  not: 5 eksi yazarın değerlendirmesini değiştiremez. bir kaç milyon eksi vermelisiniz. " kadınlara " orospu yaftası yapıştıranların aynayla ciddi sorunu vardır.
  arada bir aynaya bakın, açılırsınız.
  12 -19 ... eratosthenes
 6. 6.
  orospuluğu eleştirenlerin, serseriliği, piçliği, yani erkeklerin orospuluğunu eleştirmediğini sananların, eleştirdiği durum. onu zaten herkes eleştiriyor.
  2 -5 ... anambunelan
 7. 7.
  kadın haklarını korumaya yönelik bir akım olan feminizm ne ara sizin bacak aranıza hitap eder oldu?

  seni insan yerine koyarak, karşına geçip düşüncelerini dile getiren bir kadının sadece orasına burasına odaklanırsan; bu kadının suçu değil senin çiğliğindendir. karşına geçip sana hitap etmesi seni saymasıdır, arzu etmesi değil.

  feminizm erkek düşmanlığı değildir lakin bazıları gibi "ağğğ karıııı hadi elleyek rahatsız edek vermezse orospu deriz" diyen bir güruha karşı kendini savunan bir kadın illaki erkek düşmanı olarak görülür. bu düşmanlık maganda tipli insanlar için gereklidir.

  feministlerin düşünceleri tam da bu başlık altında yazan entryler benzerindeki söylemler yüzünden yanlış anlaşılıyor. sen herhangi birine alaycı olarak yaklaşırsan karşındaki de bir zaman sonra sinirlenir. sanmayın ki feministler erkek düşmanı, kadını kusursuz bulan insanlardır. aksine; iki cinsiyetin de her anlamda eşit olduğunu savunur. bunu anlamak çok zor değil sevgili yazarlar.

  yeterki pipinizle düşünmeyin.
  20 -11 ... lavandula
 8. 8.
  Bak güzel kardeşim, eğer ortada orospuluk müessesesi var ise bunun mimarı erkeklerdir.
  Bu yüzden namus sadece kadına özgülenemez. Hemcinsi ile birlikte olduğu için kötü yola düşmüş bir kadına rastladınız mı hiç?
  Erkeğin namussuz olduğu yerde kadınların namusu ayaklar altındadır.
  He, ben bir bataklık kadar sığım, aşktan anladığım yatmaktan ibarettir diyorsan da gelip burda fikir belirtme. Git elinle seviş.
  8 -2 ... thelma
 9. 9.
  Çünkü onun bedeni onun kararı.

  ister parayla satar ister bedelsiz verir. Kime ne?
  2 -5 ... frekans
 10. 10.
  Güzel bir gelişme işime gelir.
  -4 ... mosinnagant