bugün

"çoğunluğa" baktığımızda mantıklı gibi ama kadınlık da sadece memelerden oluşmuyor.
insan doğası gereği erkekse kadını, kadınsa erkeği sevmesi ve arzulaması gerekir, aksi bir durum mevcutsa doğasına aykırıdır ve doğal özelliklerini sergilemesi beklenemez.
Dublörüm abdüssamet'in bir iddiasıdır.

Abdüssamet'in babası 10 yıl önce feministler tarafından düzenlenen bir tecavüz eylemine uğramıştı.
Kahkaha attiran gercek.
Sosyolojik zirvalari gecersek
Bilimsel açıdan mantıklıdır , 1. Veya 2. Düzey eşeysel oluşumları tetikleyen hormonların az ve yetersiz salgılanması bu duruma yol acar ki bu hormonlar kadını , kadın yapan ve hissettiren hormonlardan oluşur .

Bunların ergenlikte veya yetişkinlikte az salgılaması psiko-sosyo sorunlara teşvik eder özellikle erkeklere yönelik ilgisizlik , arzulamama hatta düşmanlık derecesine kadar .

Ha bu kesinlikle feminist kucu kucuya donusturur demiyorum .

Erkeklerden beklediği ilgiyi bulamayanlar , yada sağlam kazık yiyenler , terk edilenler , onemsemenyenler bu kuyruk acisini boyle ezilmis bir düşünceyle çıkartmaya çalışır .
Son yüzyılın en iyi tespiti.
küçük memeli oldukları için feminist oldular diyemeyiz ama acı bir gerçektir.
Kadın erkek eşitliği erkeklerle meme farkı fazla olmamalı.
Tespitin dibine ejder camii de tekmesiyle vuran yazar basligidir.
Geçenlerde feministlerin şişko koca memeli koca kıçlı olması diyenlerin sorunu.

Çünkü onlara göre sizin dikkatinizi çekmek için illa büyük meme açmak gerekmiyor. Küçük meme de memedir. Küçük meme de kanser oluyor, büyük de. Küçük meme de emziriyor büyük de. Büyük memeli kadın da şiddet görüyor küçük de.

Yani feministler gösterilerde memelerini siz görün de sikiniz kalkabilsin diye büyük seçecek değil.

Edit: feminist değilim, görüşlerini sevmem ve katılmam. Ama siz böyle konuşasınız diye değil amk.
Doğru tespittir. Bütün feministler küçük memesidir ama bütün küçük memeliler feminist değildir yanlış anlaşılmasın. Çünkü benim bir arkadaşım var küçük memeli ama feminist değil, ondan.
Belki de memeleri küçük diye feminist olmuşlardır.
bir arkadaşım vardı.
95 b ahu gibi geçerdi önümüzden benim bile içim geçerdi.

kendisi ağır feministtir. ama öyle kadın haklarını ve eşitliği savunacağım derken bunu kullananlardan değil.
taşındı sonra nerelere gitti hatırlamıyorum.

cüzdanımda fotoğrafı var.
ahh o eski günler.*
Sen hiç güzel feminist gördün mü ?
en militan feministleri düşününce - ki bazılarını çok yakından tanıyorum - çürük dayanakları yüzünden kendi içine çöken tespit.
tabii ki iddiaları hemen çürütüyoruz..

görsel
Bullying ve body shaming'in dibine vuran orospu evlatlarının tespiti. "Enneme sövme temem miiğ!"

Tamam değil orospu evlatları.
90 da küçükse 75 ler napsın dedirten başlık.
allahın bir lanetidir.
Hayırdır yarıştırıyonuz ellaham?

Korkmayın kız sizinkiler daha büyüktür, evet.
10 numara tespit valla . Koca memeli femen eylemi yapan da yok mesela.
O küçük memeyi Bi kere gösterse nefesiniz kesilir kekelemeye başlarsınız ama. Otuzbirci kekolar sizi..
Yapma ya yarrak nefesim kesilirmis küçük memeyi görünce hadi kumda oyna abaza keko gerizekalı .
Zaten aq kafamdaki feminist modeli(sadece türkiyedeki feministler dahildir) yarrağı görene kadar olduğu için bunların tek derdi erkekleri yok etmek herhalde ama eşitlik aynı hak erkektede olmalı deyince suspus.
memesiyle iş yapamayanın ağzıyla iş yapmaya çalışma edinimidir..
sanırsam memesizlikten oluyor tüm bunlar, yazık ya.