bugün

lan ülkede sağlam yer kalmadı sağda solda bombalar patlıyor aşağıda araplar yukarıda kafkaslar birbirini yiyor doğu terörist piçlerle kaynıyor öyle bir yere düşmüşüz ki resmen ölmek için doğmuşuz amk ama bizim malların bütün derdi permatikle traş ettiğini bacaklarını rahat gösterebilmek. neymiş efendim gece saat üçte evine mini etekle dönemezmiymiş , isterse çıplak bile gezebilirmiş , giyimine kuşamına kimse karışamazmış yıl oldu 2016 hala daha bu toplumun bu milletin bu tarz şeyleri kabullenemeyeceğini anlamadılar aq.sen şimdi yozgatta mini etekle gezersen seni sikerler burası türkiye gardaş diye bağırmak istiyorum ama sik kafalılar anlamıyor.

hayır birde böyle gerçekleri suratına vurunca bu tarz şeyleri tasdiklediğimizi düşünmeye başlıyorlar.rimelini siktiğimin salağı tabii ki desteklemiyoruz ama bu zihniyet bu ırz düşmani gavatlar her yerde ulan kızları geçtim erkeklere bile tecavüz ediyorlar biz bile rahat gezemiyoruz sen hangi cesaret 3 parmak dekoltenle 12den sonra geziyorsun.bunları dışarıdan tespit edemezsin bam diye koyarlar amına yumruğu sonra ağlanırsın tecavüz ettiler diye.

böyle denildiği zamanda özgürlükten bahsediyorlar ulan götünü başını açıp gezmenin neresi özgürlük oldu hey gidi hey .he şimdi adam akıllı giyinipte tecavüze uğrayanlarda var tekrar söylüyorum böyle orospu çocuklarının idam edilmesini bende çok isterim ama sen göz göre göre ben özgürüm yeaaa deyip yarrağa koşturursan çıkıp ağlanmaya sızlanmaya hakkın olmaz.
birde unutmadan böyle olayları sürekli gündeme taşıyıp bilinç oluşturacaklarını zannediyorlar ama bu kanalları bu haberleri çocuklar izliyor.tecavüz haberinden , videosundan bir çocuk ne kadar bilinçlenebilir ? baştan aşağıya salaklık.
bak işte gel de küfür etme cibiliyetine tükürdüğüme gece gece kadın mı kovaladı seni kin kusuyorsun gelip. bir silkerler götünle başın yer değiştirir önce bir erilliğini indir, sanane kardeşim mini etek giyer, çıplak gezer sanane? adam akıllı giyinmeyi sen mi öğreteceksin ufacık beyninle? erkek oluşundan utan, gerçi erkeklik böyle zırvalamalarla oluyorsa da sokayım öyle erkekliğine.
Öncelikli olarak feminist nedir onu araştır. Şimdi gelelim konuya, sizin gibi tık tık boş beyinliler bu ülkede olduğu sürece biz daha çok kıçımızı yırtarız. Neden bazı şeyleri kabullenmek yerine değiştirmeyi denemiyorsunuz. Sırf bu üşengeçliğiniz ve atılımsızlığınız yüzünden bu haldeyiz. Ağzınızda sakız ettiğiniz o küfürlerle tecavüzcüden bir farkınızda kalmıyor ayrıca. Komple falso bu zihniyet. Hepiniz falsosunuz.
Ben hep söylemişimdir; gerizekalı, çirkin veya zavallı olan kadınlar hemen feminizme sarılırlar.
birde bunların yalakaları var. erkeğim diye geçinip her türlü gavatlığa göz yumarlar .2 kızla konuşayım 2 kız yazdığımı beğensin yapmadıkları maymunluk kalmaz.birde delikanlılıktan adamlıktan falan bahsederler , komik xd
Kadın o saatte orada napıyormuş, ne giymiş, nasıl yürümüş diye Şu kadar matematik yapacağınıza "neden feminizm diye bir ideoloji var?" Bununla ilgilenseydiniz mesela, insanlık ve ortadoğu olarak bambaşka bir yerde olurduk.

Hala anlamadınız, anlayamadınız. Bu bir sorumluluk, tercih değil. "ben feminist/pro-feminist değilim" demek ben kadın haklarını savunamam banane demek. Kadınlar sevdikleri adamlar tarafından katledilebilir demek. Çok basit bak. Bir ideolojinin her yönünü mantıklı bulmak zorunda değilsiniz. Kaldıki bu çok sağlıksız bir şey zaten. Mesele yalnızca biraz insan olmak, vicdan taşıyor olmak.
bak bak bak göster oğlum amcaya pipiyiymiş yav arkadaş bu kadar gerizekalı olmayı nasıl başarıyorsunuz.gerizekalı herif ben orada sitem etmişim çaresizlik belirtmişim durumun vahimiyetini belirtmişim gelmiş diyor ki oranı buranı ellemelerinden çok hoşnutsun.bu cümleyi böyle yorumlayan bir insan birde utanmadan 70 iq altına düşürdünüz falan yazmış ne kadar trajikomik.
tanım gerekirse ; " savunucularının yazdığı mesajlara bakılaraktan ne kadar doğru olduğu bir kez daha görülen önerme."
görsel
Tıbbi ki distiklimiyirim. Bu yazıyı yazan kişi potansiyel bir tecavüzcü olduğunun farkında değil sanırım. Ya sen bu kız açık seçik giyinmesin diyorsan ona tecavüz edenlerden farklı bakmıyor veya ona tecavüz edenlerin haklı olduğunu düşünüyorsundur. Boşuna idam cezası gelsin desteklerim diye yazmana gerek yok. Kadınlar nasıl olduğunuzu gayet iyi anlıyor. Artık size göre şekillenecek bir hayatları yok o kadınların. Zafer ileride.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.