bugün

gerçek anlamda bir erkekle hiç karşılaşmamalarındandır.
karşılaştıkları gün tüm düşündüklerinin ters istikametine doğru koşar adımlarla gidecekleri aşikardır.
öyle oldukları düşünülür ancak, feministler erkek düşmanı değildir. sadece eşitliği savunurlar.

ve bugün edindiğimiz neredeyse tüm kadın haklarını yanlış anlaşılmak pahasına söke söke almışlardır. onlara çok şey borçluyuz.

bahsedilen olsa olsa seksizm'dir.

(bkz: seksizm)
çok basit bir nedendir.

komunizim parayı feminizim yarağı bulana kadardır.
erkek egemen toplumda yaşadığımız için erkekleri çekememe olabilir. biz erkekler her alanda başarılı olduğumuz gerçeği var bi kere.

mesela en güzel yemekleri annelerimiz yapar deriz ama en ünlü otellerin ünlü aşçıları nedense hep erkek. bir başka çarpıcı örnekte kuaför dükkanı sahiplerinin hep erkek olması. normalde bayan saçından en iyi bir bayan anlar dimi mantıken. ve siz hiç bayan erkek berberi gördünüz mü?

dünyayı bizim yönettiğimizi kabul etmek istemeyip bize düşman oluyor bunlar. ama hem başarısız ol. hemde başarısızlığı kabul etme. lan ben mevzuyu biraz farklı yorumladım galiba kaptırdık yazdık gitti*.
sistem içinde köle haline gelen kadınların isyan gazını almak.
Hiç (bkz: feminizm) okumamış, feminizm hakkında hiçbir bilgisi olmayan birinin soracağı bir sorudur. Biraz araştırmış olsa bilirdi ki feminizm asla ve asla erkek düşmanlığı değildir. Sadece içerisinde bulunduğu ataerkil sistemin erkek egemen anlayışına karşı çıkar. Her türlü toplumsal alanda, kadınların erkekler tarafından ezilmememeleri; baskıya, şiddete, haksızlığa, istismara vs. maruz bırakılmamaları gerektiğini savunur.
gizli lezbiyen olmalarıdır.
Genelde çirkin olmalarından mütevellit abazan kalıyorlar. Elbette azmış-kızışmış halde zükeni de olmayınca kadıncağız nefret ediyor erkeklerden.
evrenin; kanunlarını en saf haliyle yansıttığı hayvanlarda bile erkek cinsin dişi cinse üstünlüğünü vurguladığını fark etmelerindendir.

not:eşitlikçiyim ve kadınlara karşı pozitif ayrımcılığa karşıyım.
Terk edilmeleri. Aşağılanmaları.
feministler erkek düşmanı değildir erkeklerin kızlar için olan yanlış düşünce ve yanlış algılarına tepki gösterirler çok güzel ve alımlı kadınların da feminist olduğunu gördüm bi ezikliği kapatma çabasından veya terkedilip aşağılanmaktan değildir feminizmle ilgili söylediklerim feminizmi yanlış yansıtanları kapsamıyor.
Freud'a göre pipilerinin olmayışı. Ben demiyorum o diyor.
Feministler erkek düşmanı değil erkekler feminizm düşmanı.
üstteki doğru söylüyor.
feministler erkek düşmanı değil ki. onlardaki libido hiçbir canlıda yok...
güncel Önemli Başlıklar