bugün

muhammed reşit yıldırım olayında gördük ki feminizm öyle birilerinin dediği gibi hem erkek hemde kadın için değilmiş.

Ne oldu? Mutlu musunuz? Yıllarca ağzınızdan çıkan her şeyin kanun olarak kabul edilmesi için çabaladınız, çabalarınız 17 yaşında suçsuz bir çocuğun hayatına maloldu.
Ve 23 mart 2018 itibariyle kendilerine feminist diyen, grup, örgüt, dernek, kuruluştan bir tane açıklama gelmedi.

Şu zamana kadar erkek olmama rağmen başlattığınız her kampanya ya destek verdim. Sizin yanınızda oldum, kadın erkek eşitliğini savundum.

Fakat siz ne yaptınız? Akrabasıyla yaşadığı cinsel ilişkiyi tüm Türkiye ye arkadaşıyla yaşadığını iddia etmiş, bir kızın ağzından çıkan her söze iman getirdiniz. daha sonra kızın babası o genci öldürünce siz Muhammet reşit yıldırımı linç ettiniz önce. Suçu sabit olmayan hayatını kaybetmiş bir insanı linç edip, iftira attınız. Olayı haberlere taşıdınız. Katil babayı kutsadınız.

Peki ya sonra? Sonra gencin babası dna testi yaptırınca gerçek açığa çıktı. Reşit in suçsuz olduğu ortaya çıktı.

Şimdi nerdesiniz lan? Neden susuyorsunuz!? Neden çıkıp "yanlış yaptık" demiyorsunuz? Neden sorumluluk kabul etmiyorsunuz!?
Elinize bulaşan bu kanı nasıl temizleyeceksiniz?
Birazdan başlığa çöküp ağızlarından salya aka aka saçmalamaya başlarlar.
Kendileri de durum hakkında açıklama yapmayarak bunu kabul ediyorlar.