1. 1.
  bıdı bıdı bıdı bi durun ya. bi durun olm. her haftasonu güzelim kadıköy meydanını talan etmek zorunda mısınız olm siz? iyi anladık, bir takım sapkın ideolojik yaklaşımlar içindesiniz. 'direne direne vermeeeeeyeeeceğiz' türü argümanlarınız var ok. iyi de efendi gibi kadıköy'de gezmeye çalışan vatandaşın huzurunu kaçırmaya ne hakknız var? yetti lan, ne bu. olmaması gerekir böyle durumların, bu hale gelmelerin.
  2 -5 ... demokritos
 2. 2.
  ayarı kaçıran feministin erkek üzerindeki etkisidir. elbette eşit olduğumuz noktalar var ama birini yükseltirken ötekinide itin götüne sokmanın güzel bir yanı yoktur.
  2 -2 ... la purga
 3. 3.
  (bkz: ne alıp veremediğin var diye sorarlar adama)
  (bkz: ben bu yazıyı sana yazdım)
  1 -1 ... female demon
 4. 4.
  Evet. Bir bağyan olarak katıldığım önerme.
  Ülkedeki eşitsizlik ayrımcılık adına bir kadın hareketinin başlaması , derneklerin kurulması, ve kadınların bilinçlenmesi oldukça güzel adımlar.

  Onlara asla bir lafım yok ama demek istediğim görseldedir.
  "Tam iffetli olucam bir gülme tutuyor" ne demek?
  iffeti bu kadar küçük duruma düşürüp üstünden alay konusu yapmak nedir?

  feministlerin bazen çekilmez hale gelmesi
  13 -6 ... essy
 5. 4.
  iffet denen sikko kavram yüzünden canların gittiği erkek şiddetiyle yönetilen ülkede verilmiş harika bir mesajın rahatsız etmesidir. Hem de bir kadını.

  iyi avlar. Şu hallerinizle emin olun erkek bulursunuz, takdir edilirsiniz. Ama yarın sindirildiğinizde, dövüldüğünüzde, taciz edildiğinizde arkanızı o pankartı taşıyan kız kardeşlerim kollayacak. Bunu unutmadan feministlere yorum yapınız.
  2 -7 ... creepy doll
 6. 5.
  biz erkekleri memeden soğutur. evet.
  1 ... iskit saka fatih
 7. 6.
  çevremde ve internette gördüğüm feministlerin çoğu geri zekalı. * *
  eşitlik safsatasını aşmışlar, kendilerini üstün görüyorlar ve bunu göstermenin, dikkat çekmenin derdindeler.

  afedersiniz işin bokunu çıkarmaya gerek yok. feminizm dediğimiz akım eğer kadının sosyal ve siyasal haklarını korumak, toplumda hak ettiği değeri görmesi için çaba göstermek ise kadın olmaya gerek yok, bu değerlere duyarlı olan -kadın erkek- herkes feministtir zaten.

  ama ben feministim erkeklerin canı cehenneme, women poweeğrr, bir kadın ya feministtir ya da mazoşist diye böğürmek süzme gerizekalılıktan başka bir şey değil.

  yaptıkları eylemler, kurdukları cümleler de zaten bunu gösteriyor.
  10 -1 ... kavanozdaki ates bocegi
 8. 7.
  Sahsen ben kadin erkek esitligini savunan bir feministim, sirf sevgilisinden ayrilmis diye kadinlar daha ustundur diyen bir kadin feminist olur mu ya? Hayir siz sadece birilerine kendini kanitlamaya calisan ama beceremeyen uc dort basi bos insansiniz. Lutfen biraz bilinclenin, virgina woolf falan okuyup gelin.
  2 -1 ... killer and a sweet thing
 9. 8.
  bazen bokunu çıkardıkları gerçeği.
  ... timarhanelisipahi