1. 1.
  feminist kadın ve erkeklere şu sıralar linç girişiminde bulunmaktalar. size feminizm felsefesini anlatmak istiyorum. feminizm kadın ve erkeğin eşit olmasını isteyen bir düşünce akımdır. feminizm erkek düşmanlığı değildir. yıllardır kadınların hor görülmesine insan yerine konulmamasına karşı bir direniştir. biraz okuyun, düşünün ve araştırın bir eylemde bulunmadan.
  1 -5 ... stefan zweig
 2. 2.
  Anlamak istedikleri gibi anlıyorlar. Klişe cahil insan davranışları işte. Feministlik kötü bir şey değil, kadın ve erkek eşitliği. Kabullenin artık bu durumu. Değişime ve gelişime adapte olamıyorlar sonra uğraş dur.
  3 -3 ... yasamasevincinikaybedengenc
 3. 3.
  puştlarla asıl biz dalgamızı geçiyoruz yazık beyniniz yok sizin de anlamıyorsunuz.
  -1 ... tarkan filmindeki ahtapot
 4. 4.
  Öfke duymuyorum ama özellikle son 1 yıldır bokunu çıkardılar. Boyon doğol kodon. Naptılar size başınızdan aşağı 24 saat bayan bayan bayan mı dediler bu nasıl bir öfkedir amk ? Hayır amk dünyasında tek derdiniz bu olabilir mi Allah askına ya ? S a ç m a
  2 -1 ... teoyirttikabicimyirttik
 5. 5.
  feminizm bu değildir; feminizm, kadın haklarının/özgürlüklerinin erkeğinkilere eşit olması gerektiğini savunur. feminizm erkek ile ilgili bir şey yapmaz, sâdece kadın haklarıyla ilgilidir.
  ... eski resimlerdeki insanlar