1. 1.
    suçlu mu suçsuz mu olduğu bilinmeyen şahıs. burada varsa eğer tacizi savunuyor değilim sadece adalet doğru işlesin hoş ülkemizde pek değil ama arada da emsal kararlar verildiği olmuştur.

geçenlerde bir haberde görmüştüm. bana tecavüz etti deyip babasına mı ne öldürtmüş bir genci, bir kadın sonrasında ölen erkeğin masum olduğu ortaya çıkmıştı.

takıldığım nokta bu ya adam suçsuzssa ? olamaz mı pek ala olur. yüz vermedi diye iftira atar başka nedenlerden de birkaç kişi birileşip çok rahat linç ederler ve ediyorlar.

orta doğu bataklığı

http://www.dailymotion.com/video/x6i6qex

videonun devamında ise yoldan geçenlere linç ettiriyorlar.

http://www.dailymotion.com/video/x6i6qg2
    12 -3 ... hande recel boyle mi yapilir
  2. 2.
    (bkz: feminist)
    2 -1 ... hande recel boyle mi yapilir
  3. 3.
    ilkel canlılar. linç kültürünü benimsemişler.grupça gezip bağırarak konuşmanın kendilerini haklı çıkaracakları sanıyorlar heralde.
    23 ... mumbarsever01
  4. 4.
    ulan ağzının üstüne bi tane vursan kadına vurdu derler gene suçlu olursun. kendi başınızı yiyin hoşt.
    8 -1 ... afrasiyap
  5. 5.
    (bkz: feminazi)
    10 -1 ... bim kamyoncusu
  6. 6.
    Kadınlardan nefret etmek için bir sebep daha.
    8 -2 ... fyodor paskevich
  7. 7.
    Bunlar ikinci sınıf insanlardır. Değer vermeyin kendilerini ulaşılamaz zannediyorlar.
    11 ... bay efendi
  8. 8.
    bu feminist milletinden hiç haz etmem aynı şekilde lezbiyenlerin çoğunluğundan da.
    eş cinsel ve homofobiklik konusunda fikirlerimi biliyor sözlüktekiler.
    sonuna kadar eş cinsel tercihinin yanındayım ama bu feminist ve feminist lezbiyenler işi erkek düşmanlığına getirmişler akli düşünemiyorlar hatta bazıları faşist -ayrımcı kafaya sahipler.

zaten bir marksist olarak feminizmi savunmam imkansız burjuvanın peşine takılmış sömürü dünyasına hayran anarşistler tarafından desteklenen feminizm işçi ve emek hareketinin de önünde bir engel. hatta emma goldman (anarşist) geleneği gibi fırsat buldukları anda sosyalizme saldırmaktan imtina etmezler.

sözlükte bir kaç kere yazdım ,10 sene evvel tanık olduğum bir olay kadıköy rıhtım yolunda 8 mart yürüyüşünde tacizci dedikleri bir erkeği öyle bir dövdüler ki ne oldu ne bitti kimse anlamadı ,adam çırmık,tırmak ve diş izleri ile sürüne sürüne kaçtı.

korkmadım desem yalan olur. tövbe o gün korteje bile girmedim.

zaten sosyalist devrimcilerin yürüyüş kolundan başkasına katılmam ,feminist kalabalığın içine mi aman diyorum başka bir şey demiyorum.

hiçte tavsiye etmem birde artık işi cazgırlığa dökmüşler mahalle kadını kavgası.

onun için feministten de anarşist ten de uzak durun.
    11 -5 ... baris hemen simdi
  9. 9.
    Gazimizdir. Yazıklar olsun.
    5 -1 ... we did it
  10. 10.
    bu ülkede her zaman mağdur edebiyatı iş yaptı kardeşim.
    burada kadın suçlu, erkek suçlu demiyorum lakin özellikle son günlerde kadınlarımız çığrından çıktı.
    çantasına değiyorsun otobüste götünü tavana vuruyor, ne yapalım buharlaşalım mı amk?
    5 -1 ... garipbiadam