1. 1.
    ilkel canlılar. linç kültürünü benimsemişler.grupça gezip bağırarak konuşmanın kendilerini haklı çıkaracakları sanıyorlar heralde.
    23 ... mumbarsever01
  2. 1.
    Bunlar ikinci sınıf insanlardır. Değer vermeyin kendilerini ulaşılamaz zannediyorlar.
    11 ... bay efendi
  3. 2.
    bu feminist milletinden hiç haz etmem aynı şekilde lezbiyenlerin çoğunluğundan da.
    eş cinsel ve homofobiklik konusunda fikirlerimi biliyor sözlüktekiler.
    sonuna kadar eş cinsel tercihinin yanındayım ama bu feminist ve feminist lezbiyenler işi erkek düşmanlığına getirmişler akli düşünemiyorlar hatta bazıları faşist -ayrımcı kafaya sahipler.

zaten bir marksist olarak feminizmi savunmam imkansız burjuvanın peşine takılmış sömürü dünyasına hayran anarşistler tarafından desteklenen feminizm işçi ve emek hareketinin de önünde bir engel. hatta emma goldman (anarşist) geleneği gibi fırsat buldukları anda sosyalizme saldırmaktan imtina etmezler.

sözlükte bir kaç kere yazdım ,10 sene evvel tanık olduğum bir olay kadıköy rıhtım yolunda 8 mart yürüyüşünde tacizci dedikleri bir erkeği öyle bir dövdüler ki ne oldu ne bitti kimse anlamadı ,adam çırmık,tırmak ve diş izleri ile sürüne sürüne kaçtı.

korkmadım desem yalan olur. tövbe o gün korteje bile girmedim.

zaten sosyalist devrimcilerin yürüyüş kolundan başkasına katılmam ,feminist kalabalığın içine mi aman diyorum başka bir şey demiyorum.

hiçte tavsiye etmem birde artık işi cazgırlığa dökmüşler mahalle kadını kavgası.

onun için feministten de anarşist ten de uzak durun.
    11 -5 ... baris hemen simdi
  4. 3.
    Gazimizdir. Yazıklar olsun.
    5 -1 ... we did it
  5. 4.
    bu ülkede her zaman mağdur edebiyatı iş yaptı kardeşim.
    burada kadın suçlu, erkek suçlu demiyorum lakin özellikle son günlerde kadınlarımız çığrından çıktı.
    çantasına değiyorsun otobüste götünü tavana vuruyor, ne yapalım buharlaşalım mı amk?
    5 -1 ... garipbiadam
  6. 5.
    insan sınıfına koymadığım canlılar. Aynı şekilde sözde manevi olarak erkek düşmanlığına sığınıp erkekleri fiziken darp eden aciz canlılardır. Bedenen varlar ama beyin olarak yok olmuş ve hiçleşmişlerdir. Değerleri yoktur. Çöpe denklerdir. Bana böyle bir şey yapacaklar tek tek hepsiyle hukuken uğraşırım, maddi manevi dava açarım. Bu salaklar, erkek düşmanı da bunların doğmasına sebep olan babalarına top, gay olarak mı görüyorlar, anlamıyorum ki. O babaya yazık. Bir de bu şekilci aptallar ileri de evlenecek. Ergenlik akımı işte. Yaş 40'a gelse de ergenlikleri baki kalmıştır.
    3 -1 ... bay efendi
  7. 6.
    Kesin bir kadına zarar vermiştir kadınlarda hemcinslerinin intikamını almıştır.
    4 -15 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 7.
    ne kadar çirkin kız varsa feminist olmuş.
    5 -1 ... adrian monk
  9. 8.
    eleman eli ayagı düzgün aslında istese istediği kızı tavlar taciz etmeye ihtiyacı yok gibi.
    2 -1 ... freeyim
  10. 9.
    (bkz: tecavüz iftirası ile ölen genç)

şimdi burada linç edilen kişi bu olayda olduğu gibi masumsa bunun hesabını kim verecek? insan itibarını lekelemek bu kadar basit mi? daha kaç muhammet reşit ölecek?

kadının beyanını esas almaya, bu tür vakalarda iftira olgusunun da sıkça görüldüğünün farkına varmamaya ve bunların cezalarını ağırlaştırmamaya devam ettiğiniz sürece daha çok muhammet reşit ölecek, daha çok kişi haksız yere linç edilecek.

bu genç; ortadoğu bataklığının linç kültüründen arınamamış çomarları tarafından linç edilmiştir ve bu hadise feminizmin ilkelliğinin, zorbalığının en büyük kanıtıdır.

eğer ki genç suçluysa bu konu özelinde farklı şeyler konuşmak durumunda kalırız o zaman. çünkü bu toplumumuzun kanayan bir yarasıdır ve insanların bu hususta, işin linç boyutuna evrilmemesi şartıyla gergin olması normaldir.
    6 -1 ... santino