1. 1.
  öfff tam kanser amk.
  6 -2 ... crownguard
 2. 2.
  sosyolojik yaklaşımı, beslenme tercihi, evcil hayvan sevgisi, faşit tavırları ve din olgusuna baktığı açı sebebiyle yargılanmayı hakkettiğini düşünmediğim kızdır.

  ben bilmem beyim bilir diyen et yiyen köpek besleyen türk milliyetçisi aşırı dindar kızla arasında hiç bir fark yoktur... ( muhtemelen bizim ateist 5 kat daha zekidir ama olsun )
  2 -4 ... keshberfo
 3. 3.
  Betanın önde gideni olan kızdır. Feminist veya vegan olması umrumda değildir. Hdp'lilerin topundan tiksiniyorum. Sürekli olarak, kürtçülerin ve türkçülerin karşılaştırılmasını çok saçma buluyorum. Kürtçülerin hepsi pkk'lıdır. Türk milliyetçilerini, pkk'lı maymunlarla karşılaştırırken ne düşünüyorsunuz acaba? Milliyetçi denilen insan, kendi ülkesinde milliyetçiliğini yapar. Başkalarının vatanında değil. Kürtçülük de milliyetçilik değildir zaten. Milliyetçilik, terör örgütlerini desteklemek veya terör örgütü vasıtasıyla ülke kurmak değildir. Kürtçüler nerenin köpeği ki Türk milliyetçileri ile karşılaştırılıyor? Musa anter ile Ziya gökalp'ı karşılaştırmak gibi bir şey bu. Musa anter, bütün türkleri katlederiz dedi. Ziya Gökalp, türkçülüğün esaslarını yazdı. Hiç kimseyi de katlederiz demedi. Milliyetçilik size göre saçma olabilir fakat en azından karşılaştırırken, bir aklınızı kullanmayı deneyin ve objektif olun. Bu ülkede her gruptan insanın bulunması normal olduğu kadar, türk milliyetçilerinin bulunması da normaldir. Kürtçülerin bulunması ise normal değildir. Çünkü bu ülkenin adı, kürdiye değil. Bu ülke, milliyetçi bir türkün önderliğinde kuruldu. Bir Kürdün önderliğinde değil. Hiç kusura bakmayın, gerçekler acıdır.
  2 -1 ... magicovento
 4. 4.
  Potansiyel dhkp c militanı.
  3 ... vexillarius of theodopolis
 5. 5.
  Bu ne amına koyim radikal solculuğun gold premium pakedini almış gibi...
  5 ... oberst
 6. 6.
  Normalde her kıza yürürüm affetmem de, bu ne arkadaş yahu? Ölüm grubu bir şey olmuş. Höh yani bi tuhaf oldum anasını satıyım.

  Misal içinden Hdpli Kürtçüyü çıkar yine de gideri var fakat bunlar olunca benim şiraze kayıyor. Kalkan yüreğim kalkmıyor vallahi.

  Feminist, Vegan, kedi annesi, ateist kızlar eklesin. Bir şey konuşmamız gerekiyor acilen..
  17 ... the rise of darkness
 7. 7.
  s*ke sürülecek aklı olmayan kızdır.
  3 ... col tilkisi erwin rommel
 8. 8.
  kedi annesi kısmı son dönemde türedi. eskiden ben hatırlamıyorum öyle hayvanlara kızımız, oğlumuz falan diye deli deli hitap eden insanları.
  3 -1 ... kinamiyo takao
 9. 9.
  sosyal medyada elif gibi sevmek kitabının yanında kahve fotoğrafı paylaşıp, "nasip ya nasip" diyen,izdivaç adaylarını bekleyen sümeyye kadar cesur ve atılgan değildir.
  1 -1 ... harry kopter
 10. 10.
  yaklaşılmaması gereken kızdır.
  4 ... san fransisco niggasi