1. 1.
    Biyolojik bir gerçektir. Tüm kadınların aynı anda devrim yapacak öfkeyi ve hormonu toplayabilecekleri tek gün var. Oda adet günleridir.

Ama bir hayat realitesi... Kadınlar adet gününde savaşmaya cesaret edemez. Yan etkileri onları superman ve kriptonit gibi etkiler. Karın ağrısı baş ağrısı falan daha yolda pes ederler. Hadi diyelim ağrı kesici içtiler.

O zaman da savaşmalarını ilacın etkisi engeller. Tüm devrim çöp olur.

Kadınların hayatını kolaylaştırmak onların haklarını almalarını sağlamak yine bize düştü beyler bence bir ara müzakere edelim. Onlar kezbanları biz barzoları idam edelim. Ortak noktada buluşalım.

Belki tansiyon düşer.
    1 -2 ... uzay muhtari
  2. 2.
    feministleri sadece kadın sayan birey beyanı.

oysa feministler insandır, ve feminist devrim sosyalist bir devrim ile gelecektir.
    2 -5 ... napesend
  3. 3.
    Biz erkekler o konuda kendimize feminist değil hümanist diyoruz. Biz eşit yaşamaya inandığımız için maskülen değerlerimizden vazgeçtik.

Ben feministim abi diyen meriçleriniz de bir zahmet kendine erkek demesin.

Tek gerçek devrim feminist devrim değil hümanist devrimdir. Ve o devrimin savaşçıları kadınlar ve erkekler olacak. insanca yaşamak için kopacak.

Kadınız Anneyiz zırvalarınız ve pozitif ayrımcılık talepleriniz sizin olsun.
    Ya insansın ya karşımızdasın. Sizi hümanizme davet ediyorum.
    1 -1 ... uzay muhtari
  4. 4.
    doğrudur. çalıştığım iş yerinde kadınlar çoktu ve öyle bir gruplaşma öyle bir kıskançlık vardı ki sanırsınız birbirleriyle can düşmanları. bir de gelip bana ve diğer erkek çalışanlara diğer kadın çalışanları çekiştirirlerdi.
    1 ... yirmibirinci yuzyil tilkisi
  5. 5.
    feminizm pozitif ayrımcılık değil nesnel eşitliği benimser..

amk ülkesinde araştıran kişi sayısı 10 kişiyi geçmez milyonlarca insan fikir sahibi ya.

bi araştırın kaç nesil feminist var, feminist ne demek, kadıncı/erkekçi feminizm nedir.. nerde!
    1 ... napesend